Wpis z mikrobloga

Tylko fakt, że wychowano mnie na człowieka który ma jakiś kręgosłup etyczny i czuje blokadę przed kiwaniem ludzi na lewo i prawo powstrzymuje mnie przed założeniem sklepu internetowego który pozwoliłby mi zarabiać na proedpidemikach i foliarzach.

Według mnie ruch antyszczepionkowy to poprostu świetny biznes, ciekawszy od tego "spisku koncernów" o którym proepidemicy tak chętnie piszą.
Wystarczy zrobić solankę i nazwać ją jakoś niekonwencjonalnie, np. "naturalny utleniacz krwi do biorestrukturyzacji tkanek" i dopisać że wspomaga regenerację po działaniu chemitrailsów i liczyć hajsy na koncie. Albo np. nakupować ziół z biedry, przesypać do woreczków żyłowych i napisać, że to NATURALNE NIE GMO ZIOŁA LECZNICZE hamujące rozwój autyzmu poszczepionkowego i jebs kabza pełna. Kupić najzwyklejszą piankę montażową, ale walnąć etykietkę że została uzupełniona w GAMMABLOKERY które zapobiegają dostawaniu się chemtrailsów do wnętrza domów - jebs i lecimy w listę najbogatszych polaków po tygodniu. O, albo do każdego jednego produktu dopisywać, że jest bezglutenowy. Bezglutenowe mięso, bezglutenowa marchew, bezglutenowa woda, bezglutenowa sól i jazda z koksem.

Serio żałuję, że rodzice nie nauczyli mnie takiego cwaniactwa żeby umieć robić kasę na idiotach bo jak widać to jest rewelacyjny, łatwy biznes i co najważniejsze legalny biznes bo weź niech ktoś mi udowodni że ta pianka montażowa którą sprzedaję nie blokuje chemitrailsów albo że marchew którą sprzedaję zawiera gluten. A niech ktoś zacząłby mówić że naciągam ludzi zaraz uruchomić "ile ci #!$%@? płaci monstanto za oczernianie dobrych ludzi" mode i robić z siebie męczennika.

#bekazpodludzi #antyszczepionkowcy #chemitrails
Pobierz H.....k - Tylko fakt, że wychowano mnie na człowieka który ma jakiś kręgosłup etyczny...
źródło: comment_zglufTqHfHjAyU7P9xWpPM5LDXxsCFY7.jpg
  • 6