Wpis z mikrobloga

No i dobrze że nie o mnie chodziło. Bo ja nikomu nie grożę i gram otwartymi kartami od samego początku odkąd się udzielam. Ale jak nie o mnie to o kogo chodzi? Jakaś wyimaginowana postać na potrzeby streamu albo żeby #!$%@?ć wykop?
Konkrety #boxdel
Bo jak na razie to obiecywanie. A dużego podsumowania #gural nie było, temat nie wart uwagi 15tys dzieci na live? Jooo, wolę szukać klauna który jest zapewne srordercą niż pomóc w zwalczeniu człowieka który naprawdę niszczy psychikę dzieciakom.
#patostreamy
Pobierz snierzyn - No i dobrze że nie o mnie chodziło. Bo ja nikomu nie grożę i gram otwartym...
źródło: comment_2jqkGxUYZMR6FUMrVvXHQRkcOcUX6ETI.jpg
  • 7
@snierzyn: Nie wiadomo czy ta rozmowa na Live Rafonixa to nie była ustawka, ale jeżeli nie to on tam jasno mówi łamiącym się głosem, że chce pozwać serwis Wykop. Dopiero gdy dowiaduje się, że rozmowa leci na głośnomówiącym na Live oznajmia, że chodzi tylko o jednego użytkownika Wykopu.

Kilkadziesiąt minut później już na swoim streamie opowiadając o "pozywaniu Wykopu" nie mówi tak naprawdę nic o Wykopie ani o użytkownikach... a o
@snierzyn no no, jakby strzał w kolano. Ewentualne znowu skok na publiczke. Ehhh... Zrobi live "powiem wam ciekawostkę o kogo chodzi. OBSTAWIAJCIE W KOMCIACH. Jak będzie pierdyliard ludzi na stream to powiem o kogo chodzi. Subujcie"