Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, czy związek z byłą kumpla ma sens? Co prawda byli ze sobą krótko, bo jakoś 5 miesięcy i rozstali się w pokojowych warunkach, nadal spędzają ze sobą czas. Ona jest bardzo spoko i coś między nami zaiskrzyło, ale nie wiem czy powinienem w to brnąć. No i on opowiedział mi dość pikantne informacje o ich związku, więc nie wiem co o tym sądzić. Sam kumpel też nie ma nic przeciwko temu, a nawet momentami miałem wrażenie, że zachęca nas do zbliżenie się do siebie (choć to może być nadinterpretacja). Dodam jeszcze, że mnie nie za bardzo ciągnie do związku, zwykle do spraw damsko-męskich podchodziłem na wyjebce (tzn. nie miałem ciśnienia na związek, ale jak już takowy się pojawił, to potrafiłem się postarać), ale widzę, że jej bardzo na tym zależy.
#niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 16
@lukaschels: moze nie byles w takiej sytuacji, to nie wiesz o czym mowie. Swatali mnie z taka kolezanka, ktora spala z moim najlepszym kumplem. No nie da sie, to jest jakies takie dziwne uczucie, ktore ciezko opisac, ale przeszkadza bardzo. Tym bardziej, ze ten kumpel opowiadal o szczegolach po pijaku (XD)