Wpis z mikrobloga

#januszdetailingu
Widzialem Holka reklamujacego jakis syf od K2
- 5 lat gwarancji
- zero rys
- co jeszcze
O jezu jak prychlem!
Coraz częściej pytacie sie mnie co sadze o ceramice na aucie, ok jeżeli bedzie zainteresowanie zrobię wpic "cala prawda o ceramice".

Osobiście nie jestem fanem ceramiki i nigdy chyba nie bede. Nie jest to takze produkt dla wszystkich.

Umowmy sie tak, bedzie kilka plusów, zrobię wpis, na chwile obecna delektuje sie widokiem jutrzejszego projektu.

#motoryzacja #carboners no i beka z K2
Pobierz
źródło: comment_MXs97UF5SzETQrKDNUIUkNmbeL2RoYuL.jpg
  • 92
@localgoodness zawołaj, ciekawi mnie twoje podejście. Robiłem parę lat w jednej z czolowej firmy aplikatorow ceramic pro w Polsce i w sumie ceramika(niekonkiecznie ceramic pro) na samochód jest spoko opcja, ale tak jak mówisz nie dla wszystkich.
@localgoodness: właśnie jestem po kupnie samochodu i juz pojawiła się rysa co mnie przeraziło bo bardzo uważam, chyba gałąź bo nic innego nie wymyśliłem. Chciałem właśnie po tym zdarzeniu zabezpieczyć lakier, to która drogą iść?
@starless bo większy Look da wosk. Do klasyków według mnie nie nadaje się ceramika. Jeździsz głownie po trasach-lepszym wyborem jest folia.
Oczywiście dochodzi kwestia mycia-slabe środki mogą bardzo szybko zniszczyć ceramikę. Jeszcze kwestia konserwacji. Raz na rok pasuje ją wykonać co też jest dodatkowym kosztem.
@localgoodness: miałem auto po czyms takim,
A5 kupione gdzieś tam koło Oszlo
świeciło się jak psu jajca, lakoer jak lustro przez kilka miesięcy,
coś pięknego, efekt trwał miesiącami, a mało dbania przez kilka miesięcy z mojej strony
brud się nie trzymał, tylko szyba przednia smużyła lekko w deszczu
widziałem rachunek: 2700kr czy jakoś tak.
jak na trwałość i jakość efektu to prawie warto
#januszedetailingu

poczytałem ten tag żeby się czegoś dowiedzieć
@localgoodness:
masz rację, zwracam honor
pierdoonij jakieś AmA plus how to,
-jak ci się chce ofkors

serio ciekawe wpisy masz,
mega auta,
ale #!$%@? pytaniami i to psuje odbiór

temat nośny, nawet wyjatkowo- zapowiedzi wpisów maja mnóstwo plusów.
temat dodatkowo na czasie bo ciepło, a są tacy jak ja ludki, czy to maluch czy porsze to chcą popucować troche choćby dla satysfakcji własnej

auto tak jak na załączonym obrazku wygladało przez
Pobierz
źródło: comment_vXUD2EvRRfC0GMXR0otElYLDRrPM3Gsj.jpg
@lukasz-jarocki: Land Rover, jak najdłuższy efekt, ale bez jakiejś dużej ingerencji typu matowanie i lakierowanie farbą strukturalną
@Paviarotti: poczytam trochę o tym, czyli efekt będzie bardzo dobry i trwały jeśli dodatkowo wcześniej podgrzeje te plastiki opalarką a potem polytrol?
@localgoodness: hej :) powłoka na moto i kask położona + niewidzialna wycieraczka ja szybkę. Została mi powłoka i niewidzialna wycieraczka, co położyć na szybe w łazience ? Po paru dniach mam już dość sporo zacieków i kamienia, a może udało by się to zminimalizować powłoka lub niewidzialna wycieraczka ?