Wpis z mikrobloga

@kckacpi: Jakiś czas temu cały dzień się z tym #!$%@?łem. Podłączałem przez router, potem bezpośrednio kablem do laptopa, zmieniałem kable (prosty, krosowany), grzebałem w windowsie i z tego wielki hui. Nie udało mi się udostępnić gier z kompa tylko muszę wrzucać na dysk w konsoli i dopiero grać.
@RzecznikWykopu bezpośrednio pod pc to 5 minut roboty, ipconfig, wklepujesz ip, ip konsoli jeden numerek wyżej, udostępnisz folder i elo, a przez router za #!$%@? ni wim, szczególnie, że mam to śmieszne dynamiczne ip i sam powinien to znaleźć :/
@RzecznikWykopu ale w tym rzecz, że ona przy takim ustawieniu nie wiadomo z jakiego ip korzysta xD Jak chcesz to Ci moge jutro wytłumaczyć jak bezpośrednio pod pc to wpiąć bo mam ochotę god of wara ograć, więc i tak to zrobię
@kckacpi: Przecież widzisz w routerze z jakiego ip korzysta konsola i dla niego ustaw dmz. Z resztą możesz w opl ustawić dynamiczny albo na sztywno.

Jak chcesz to Ci moge jutro wytłumaczyć jak bezpośrednio pod pc to wpiąć


@kckacpi: Ja już to robiłem tyle razy krok po kroku według poradników i przy pomocy mireczków że nie wiem czy jest sens znowu się z tym kopać ale możemy spróbować xD
@RzecznikWykopu jak wchodzę na tą stronę routera to nawet nie umiem tego znaleźć xD
Jutro się ogarnie, daje 99% że zadziała (ale ostrzegam, że nie mam dużego szczęścia i zazwyczaj jestem w tym jednym procencie( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)