Wpis z mikrobloga

@Hatespinner: no, a tak to ma od #!$%@? negatywnych komentarzy i plusy za wyśmiewanie xD nie wiem o ile wzrośnie (i czy w ogóle) sprzedaż biletów ze względu na ten plakat, ale wydaje mi się, że ludzie pójdą zobaczyć walke bo jest Pudzianowski, a nie dlatego, że Pudzianowski na plakacie był Posejdonem.
@PitFighter: Ciekaw jestem ile ktoś za to wziął hajsu xD Sam bym takie coś w fotoszopie pizgnął w niecałą godzinkę pewnie,a jakby mi dali wolną ręke to zrobiłbym na pewno coś mniej żenującego xD EJ KSW JAK TO CZYTACIE TO DAJCIE MI SZANSE I SKASUJE WAS 1/10 Z TEGO CO WASZ GRAFIK POZDRAWIAM
no, a tak to ma od #!$%@? negatywnych komentarzy i plusy za wyśmiewanie xD


@Sojerr: Ty już się o to nie bój. Będzie działać, to jest rozdział pierwszy książki 'Marketing dla początkujących'.

To jak z #!$%@? postami na wykopie. I tak wszyscy odpisują nawet na największy bait a autor zdobywa atencję bo tylko o to mu chodziło.
@KorelacjaProkrastynacji #!$%@?, jeśli chodzi o oganizacje gal KSW stoi na światowym poziomie. Zawodnicy to europejska czołówka, coraz więcej europejskich telewizji wykupuje prawa do transmisji. Wiadomo, że do takiego UFC nie ma co porównywać poziomu zawodników KSW, ale mma jest stosunkowo młodym sportem w Europie a szczególnie w Polsce.
Można się przyczepić do tego, że podstawą KSW były freakfighty, ale od czegoś trzeba zacząć, a laików nie przyciągnie techniczna walka dwóch dobrych zawodników
Do kogo skierowany jest ten plakat, że wszystko po angielsku?

goście z rekordem 0-0-0 i walczą o pas


@PitFighter: To jak w The Grand Tour: najlepszy ze wszystkich, których dziadek na drugie miał Jerzy.