Wpis z mikrobloga

źródło?


@dubb: Ale po co źródło? Chcesz drzeć pyska, że to scam?

Oczywiście, że będzie miało parę USD i szykuje się kolejne partnerstwo #verge z leczniczą maryśką w tle.

Duże partnerstwo, płatności, rewolucja, coś nowego w branży krypto - coin spada, bo ludzie nie mają mózgów.

I teraz tak samo będzie - #xvg spadnie, bo już spadło niemal do zera.
  • Odpowiedz
via Android
  • 8
@Amadeo źródło jest po to, żeby zweryfikować informacje czy nie jest fake newsem :). Gość zadał normalne pytanie, a ty go atakujesz. Zawróć z tej ścieżki bo zaraz będziesz traktowany jak cyberpunk lub pawlo.
  • Odpowiedz
@Amadeo: Dla Twojej wiadomości zapakowałem się na ostatniej górce i po tym jak spadło ;) Mam mózg i mam również bekę z ludzi i tego dumpu. No i dokładnie tak jak @DooWo napisał. Pozdro & lecz się człowieku, póki nie jest za późno.
  • Odpowiedz
@komentarz_pozytywny: ja nie myśle, ja po prostu ustawiam ordery gdzie trzeba ¯\_(ツ)_/¯
W sumie o poziome do jakiego spadnie pisałem o tutaj https://www.wykop.pl/wpis/31376597/#comment-111234257
Parowanie z USDT jeśli by miało faktycznie być to wywinduje cenę, ale raczej nie spodziewałbym się pionowych ścian. Ale pomijając gdybania sam fakt parowania jest raczej mało prawdopodobny, dopiero co dostaliśmy parowanie na Cardano
Qiudo - @komentarzpozytywny: ja nie myśle, ja po prostu ustawiam ordery gdzie trzeba ...

źródło: comment_6PJoPs057aOHgcDplF2aOd59rBKqdhIY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@komentarz_pozytywny: ja się zapakowałem w Tronix po 590 ¯\_(ツ)_/¯
Ale czy bym go polecił to wątpię, nie jestem pewny kiedy i z jakiego poziomu odbije dlatego mam stop lossy, a to był taki raczej impuls bo rano odsprzedałem z 10% zyskiem TRX kupony wczoraj. Parę godzin temu znowu go kupiłem w nadziei że odbije. Zobaczy się, ale tak jak mówię, nie mogę go polecić w tej chwili z czystym sumieniem
Qiudo - @komentarzpozytywny: ja się zapakowałem w Tronix po 590 ¯\\(ツ)\_/¯
Ale czy b...

źródło: comment_T0O4S35Ov3RdZgOSLLiP4jNfduzrxRxv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Qiudo: Imo pakowanie się na dołku w typowe gunwo znienawidzone przez myślącą część społeczności jest świetnym posunięciem. W poprzednim mikrosezonie zlekceważyłem śmiecie pokroju verge, tron czy ripple i żałuję. Wspieranie użytecznych projektów jak BAT to jedno, ale zarabianie na spekulacji szitem to drugie ¯\_(ツ)_/¯

Hated coins pump the hardest
  • Odpowiedz
@NoMercyIncluded: generalnie pakowanie w tanie szity dostępne na dużych giełdach to dobry pomysł. Łatwo pompują nawet o te kilka %
Ale w całym tym wychwalaniu najważniejszą rzeczą jest świadomość że to szity i włożenie między bajki myślenia pokroju tudemun i innych bredni, szybka pompka=szybki spadek ¯\_(ツ)_/¯
U mnie to działa na zasadzie że wszystko z szitów inwestuje na krótko w jakieś wartościowy coin i mam go z każdym cyklem coraz więcej
  • Odpowiedz