Wpis z mikrobloga

Pomysł PIS na 2018 rok:

Najlepiej zarabiający Polacy będą płacić składki emerytalne przez cały rok, ale gdy przekroczą limit 30 średnich pensji, zamiast kolejnych składek odprowadzaliby wyższy podatek, który bezpośrednio wpływałby do budżetu (takie rozwiązanie sugerował też ZUS). W ten sposób rząd dostałby więcej pieniędzy, a w przyszłości ZUS nie musiałby wypłacać wyższych emerytur.

Gdzie ja #!$%@? żyje?

#bekazpisu #dobrazmiana ##!$%@? #polityka
  • 122
@Shade_: Kurła, wiedziałem że te śmiecie coś kombinują. Ale ten pis mnie #!$%@?. Na początku byłem nastawiony bardzo neutralnie, ponieważ nie ma co przekreślać nikogo od razu. Niektóre rzeczy robią spoko, ale za:

- Tabletki "dzień po" na receptę, jako jeden z dwóch krajów w Europie (bo młode dziewczyny biorą je jak cukierki...),
- Rozjebywanie się służbowymi autami za miliony i uważanie, że są zawsze niewinni (bardzo szkoda tego chłopaka z
@Shade_: każda partia z czasem będzie sie chwytala coraz bardziej chamskich zagrywek, bo bilans będzie się pogarszał dramatycznie
PO zaczęła pierwsza z OFE, teraz wypływają coraz to nowe coraz bardziej #!$%@? pomysły
@robvan: Ja bym się nawet zgodził, ale tylko pod warunkiem żeby Ci którzy płacą większe podatki mieli jakiś #!$%@? benefit z tego. Taki #!$%@? idziesz do lekarza i stoisz #!$%@? w kolejce z moherami cały dzień, albo czekasz na rezonans poł roku... #!$%@? kraj. A jak pójdę prywatnie i wydam na to z 500 zł to nie mogę tego odliczyć bo mi państwo gwarantuje bezpłatną opiekę medyczna! Takich przykładów można mnożyć