Wpis z mikrobloga

#kruk #seriale #kino jestem właśnie po finale Kruka, Panie PIEPRZYCA chapeau bas, jakie to jest piękne kino (ʘʘ) bohaterzy tak żywi że nie mogę wyjść z podziwu że udało się zagrać tak wiele charakterów z krwi i kości, zdjęcia wyśmienite, historia tak bardzo trzymająca się kupy, nawet te wątki nie realne tak bardzo sensowne, muzyka - motyw przewodni powoduje że płyną mi łzy, Kruk mam nadzieje że zaznasz spokoju!

herakliusz_atencjusz - #kruk #seriale #kino jestem właśnie po finale Kruka, Panie PIE...
  • 7
@FionnMacCumhail: tak żebyś wiedział co mam na myśli, ogląda się wiele filmów w których aktorzy wypowiadają swoje kwestie, gdzie słowo "wypowiadają" jest słowem kluczowym, i nie mam tu na uwadze produkcji para-dokumentalnych z pod szyldu wielkich stacji telewizyjnych lecz duże kasowe projekty w których aktorzy "wypowiadają" swoje kwestie z przejęciem i emocjami ale w dalszym ciągu ich kwestie nie mówią nic o bohaterze - są jak tekturowe postacie w sklepach....w przeciwieństwie
@herakliusz_atencjusz: kruk super policjant z omamami z ktorymi nawet sie nie kryje dzialajacy w pojedynke i rozwiazujacy sprawy na zasadzie swoich wizji ktore mu podpowiadaja jak bylo, do tego ledwo sie ruszajacy z #!$%@? kregoslupem ale #!$%@? tam tak to w zyciu wyglada. No Tylenda i Kaponow to juz majstersztyk prawdziwosci... Bialystok, 300tys miasto wojewodzkie i przasny pan komendant bedacy odwzorowaniem karykatury powiatowego naczelnika z glebokiej wsi lat 80 (zreszta tak
@FionnMacCumhail: powiem tak, z tym Białymstokiem #!$%@? to fakt, mogło to by się dziać na prowincji. Co do fabuły to od początku widać że Sławek to głos wewnętrzny Kruka, na co niby miał brać psychotropy na nogi? Sama historia w sobie jest prosta(przez co ją kupuje) jest szajka pedofili którzy czując się bezkarni bo są panami na swoim zadupiu , jest skrzywdzony dzieciak który w dorosłym życiu jest policjantem i chce