Wpis z mikrobloga

A co do kontynuacji, to mam podobne zdanie jak @wykopkami- Kruk to dobra, spójna historia, która chyba w całości została wyjaśniona. Może i nie jestem jakimś wytrawnym widzem, ale zupełnie nie rozumiem po czym niektórzy wnioskują, że powstanie (czy że powinien powstać) kolejny sezon. Jak widać w ostatniej scenie- spikerka w telewizji mówi o szajce pedofili, co oznacza, że nagranie Kaponowa ujrzało światło dzienne, "demony" Kruka odeszły, a bez towarzyszącego mu Sławka wydaje mi się, że serial nie będzie taki sam. Jedynie wątek Ruskiego może mieć jakąś kontynuację, ale po co? Moim zdaniem dobrze, że skończyło się tak, jak się skończyło- wypada to przynajmniej autentyczniej, widać, że na miejsce jednego "złego" zawsze znajdzie się ktoś, kto przejmie jego interesy, bo życie nie znosi próżni.
#kruk
  • 1
@LukaszN: ciekawe podsumowanie, ja osobiście bym się cieszył gdyby kruk nie został kontynuowany ale jsest jeszcze jedna furtka, „może takich jak by było więcej” i ten dyktafon co został na biurku u Kruka.