Wpis z mikrobloga

Mireczki, opyla się wracać do wota? xD Bo zaczynałem grać we wota na początku 2012 i grałem gdzieś 2-3 lata i w sumie miło to wspominam, jak prawie każda aktualizacja przynosiła fajne zmiany, eventy były super. Wbiłem jakąś tam E100 i parę 6 tierów i w sumie nie wiem czy ściągać, czy #!$%@?łą sie polityka i wjadło sie do bólu już pay to win (nie żeby kiedyś nie tego nie było ale no jednak na pewno nie bylo tyle premek co teraz). Ale mam cholerny sentyment do tej giery i nie wiem czy psuć sobie miłe wspomnienia niczym jak do cs1.6 ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wracać do wota? xD

  • Nie wracać bo chujnia 56.5% (39)
  • Wracać bo zajebisty 43.5% (30)

Oddanych głosów: 69

  • 19
@mirokrul: możesz próbować. Na pewno jest inny. Więcej czołgów, inna grafika (przez co możesz nie poznać tej gry na początku xD), nowe mapy itp. Pay to win trochę jest, bo nowe premki są serio przesadzone. Jak coś to pytaj na priv
@xD______xD: #!$%@? te pare lat temu to grałem na jakimś athlonie 2ghz, giba ramu i karta jakaś pseudograficzna xD a net ciągnął jakieś 40kB/s XD to pewnie inaczej to zapamiętałem niż teraz jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mirokrul: ale no proszę Cię, można normalnie grać, są dobre czolgi drzewkowe. Nowe premki są takie, że mają po prostu ten sam balans co zwykłe czołgi, co sprawia, że można miec to samo za pieniądze.. No ale cóż
@xD______xD: @AnonimowyWykopowicz: #!$%@? pamiętam, że był taki event ze za bodaj 15 wygranych bitew per day dostawało się jakiś gruby hajs, że 150 czy tam 300k i tak przez 2-3 tyg xD to że nie miałem aż tyle czasu #!$%@?ć, a nie było banów za opuszczanie meczu, to sobie #!$%@?łem cały garaż czołgami 1 tieru, wrzucałem do bitwy i wychodziłem, jakies 30-40min i cyk hajs wpadał xD przez tą karuzele
@xD______xD: jakbym wiedział czy zarabiało sie wtedy po 150 czy 300k to bym policzył bo sam jestem ciekaw xD ale jak dobrze pamietam to jakies 40% pustych wejść wygrywało. Wniosek jest prosty, #!$%@? gracze XDDDDD
@mirokrul: nie słuchaj bzdur że bez płacenia nie pograsz. każdy element consumable czy ammo możesz kupić za walutę w grze. a premki poza tym że lepiej zarabiają nie dają wygranych więc to takie sranie w banie pay to win. zazwyczaj tak tłumaczą swoje porażki pomidorki, no może pierwszym tłumaczeniem są cheaty :D