Wpis z mikrobloga

@jaqqu7: A w Niemczech już dawno wychodzi.
Poza tym, nie ufam Dark Horse, jeżeli chodzi o mangi. Ich wydanie Kekkai Sensen, to jest jakieś nieporozumienie: projekty grzbietów zmieniały się co kilka tomów, nieregularne daty wydawania i na dodatek malutkie nakłady. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Agnaktor: Fandom nie lubi JG, wolałbym już to zobaczyć w innym wydawnictwie (najlepiej w Waneko, miałbym egzemplarze ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) )
Fandom nie lubi JG


@szogu3: Serio? Nie interesowałem się za bardzo. To chyba najbardziej profesjonalne polskie wydawnictwo z solidną ofertą. A kogo "lubi" fandom? Waneko co prawda poprawili się ostatnio, ale wciąż wydają mnóstwo badziewia, Mob jest dla nich zbyt ambitny.
@Agnaktor: Z tego, co mi wiadomo to fandom nie lubi JG za wszelkie opóźnienia, była też jakaś drama z yattą, nie wkręcałem się w to. Ja ich nie lubię, bo nie chco współpracy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@szogu3: A czemu mieliby chcieć skoro mają własny magazyn i działają na poziomie nie ustępującym najlepszym z rynków zachodnich? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Te drobne opóźnienia przekładają się potem na najwyższą jakość wydań, więc nie mam nic specjalnie przeciwko.
@Agnaktor: Ponieważ za jakiś czas nasz strona będzie jedną z najważniejszych w polskim światku mangowo-animowym i wtedy będą musieli mi płacić za recki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
za jakiś czas nasz strona będzie jedną z najważniejszych w polskim światku mangowo-animowym


@szogu3: Radziłbym wpierw zainwestować w mangi innych wydawnictw, zamiast być zależnym od darmowych tomików. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Agnaktor: Jak wydam książkę i zarobię na niej miliony - wtedy będie mnie stać na kupowanie mang ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie no, tak szczerze, to większość serii, która mnie interesuje, wychodzi właśnie od Waneko xD Na pewno Made in Abyss będę kupował no i chce Koe no Katachi na półce mieć