Wpis z mikrobloga

Strzelaniny i bomby w Szwecji


I tak dzień w dzień na wykopie, a ja nigdzie w TV nie widziałem żadnych ofiar, żadnych masakr, żadnych spektakularnych wybuchów po którym cały świat jest w szoku. Dla przykładu co tydzień w USA pokazują jakieś morderstwo czy masakrę z użyciem broni. Jednak wykopki wbijające bordo na imigranta to stan umysłu. Te ich wiarygodne strony typu #!$%@?.org czy stopciapakom.ru xD kumpel tam żyje, pracuje i sobie chwali te państwo, jak każde ma swoje problemy i jakieś miejsca gdzie lepiej unikać, jak w każdym są gwałty i pobicia, ale wykopek tylko czeka aż tam się coś stanie chociaż wokół jego piwnicy dzieje się to samo tylko że biały i katolik wiec nie wypada podawać koloru skory i wyznanie xD Deeeebiiiileeee :D

#bekazprawakow #bekazpodludzi #szwecja
  • 14
@Gasquet: moze dodawanie każdego pojedynczego zdarzenia jako znalezisko i kręcenie z tego gownoburzy to przesada, racja. Ale ja po 6 latach mieszkania w tym kraju nie widze zeby działo sie tu dobrze i nie czuje sie bezpiecznie. Ostatnio u mnie na osiedlu w biały dzien wybuchnął granat i zabił jedną osobę, kawałek dalej zamordowano chłopaka, po czym uciekający na motocyklu porzucili go pod przedszkolem i podpalili, w biały dzień, na osiedlu
@Zbieracz_kapiszonuf: nie, południe czerwonej linii.

@Gasquet: No wlasnie, w galerii w Stalowej Woli, tu w Poznaniu. Na 40mln osób tez sie elementy trafią. Ale to co ja opisałem to działo sie w obrębie 5 km w ciagu 6 miesięcy. Przypomniało mi sie jeszcze pare incydentów. Biały dzien, sobota, godzina 13, żona jedzie z corka na zakupy. Pod stacja metra 4 czarnych okłada ruska krzycząc, ze go postrzelą. Kolejny: 4 facetów
@Opipramoli_dihydrochloridum

No i? Czy są jakies strzelaniny, wybuchy i przemoc rodem z USA o których słychać co tydzień? Pokaż mi z dwa-trzy artykuły gdzie ktoś dokonał rzeczywistej masakry w Szwecji w ostatnich dwóch latach? W USA tego pełno. Nie twierdze, że przestępczość tam nie rośnie bo rośnie, ale wykopek debil co siedzi w piwnicy uparł się i będzie każdego dnia spamował że w Szwecji jest jak w Syrii.
@Gasquet: 'Pokaż mi z dwa-trzy artykuły gdzie ktoś dokonał rzeczywistej masakry w Szwecji'
To jest właśnie ten problem, że zamachy bombowe stały się taką codziennością, że gazety przestały o nich pisać. Również szwedzkie 'elity' (ciekawe jakie mają poglądy..) dają do zrozumienia mediom, że nie życzą sobie artykułów o takich tematach
@Opipramoli_dihydrochloridum

Trochę się wybroniłeś, a nawet więcej niż trochę. Jednak nadal Szwecji daleko do tego co dzieje się (tu się znów powtórze) w USA, gdzie gdy ktoś chwyci za broń to ginie po 10 osób. Niemniej sytuacja jest nienormalna w tej Szwecji, jednak nadal upieram się przy swoim, że wykopki dranatyzują i znaleźli sobie łatwe narzędzie do propagandy, siania nienawiści do innej religii niż katolicyzm, czy białej rasy. W Ameryce Płd, czy