Wpis z mikrobloga

Moje miasto takie piękne!

Pato kibole z Rakowa zadali ostateczny cios w walce z "motorkami", demolując stadion mini-żużlowy, na którym dzieciaki mogą od najmłodszych lat ćwiczyć żużlowe rzemiosło. Spowoduje to brak nowych żużlowców, przez co Włókniarz upadnie i kibice zaczną interesować się Rakowem. Na pewno jest to element długotrwałej kampanii mającej na celu zniszczenie żużla w naszym mieście i doprowadzenie do kibicowskiej hegemonii jednego słusznego klubu w tym mieście. AVE RACOVIA!

Ataki pseudo fanów piłki nożnej na żużel czy siatkówkę to jeden z największych RAKÓW ( ͡° ͜ʖ ͡°) jaki trawi to miasto jeśli chodzi o sport...
#czestochowa #zuzel #kibole
Kolodziej - Moje miasto takie piękne!

Pato kibole z Rakowa zadali ostateczny cios ...
  • 9
Ataki pseudo fanów piłki nożnej na żużel czy siatkówkę to jeden z największych RAKÓW ( ͡° ͜ʖ ͡°) jaki trawi to miasto jeśli chodzi o sport...


@Kolodziej: hierarchia się odwróciła i teraz zwierzęta z Rakowa są u "władzy" w mieście. Pamiętam, że około dziesięć lat temu zdarzały się sytuacje u mnie na osiedlu, że to kibole Włókniarza zabierali szaliki dzieciakom zmierzającym na mecze Rakowa, nawet sam słynny
@skk1993: najgorsze jest to, że normalni ludzie na tym cierpią najbardziej. Kibolstwo to jest największy rak, który toczy polski sport (głównie piłkę nożną, ale żużel w niektórych miastach również), najgorsze jest to, że póki co nikt nie znalazł recepty na skuteczną walkę z tym bydłem - trzymają w szachu i szantażują w zasadzie każdy większy klub w Polsce. Albo jesteś z nimi w bardzo dobre komitywie, jak na przykład w Warszawie
@Pete1: Nie jestem w stanie zrozumieć tych ludzi, jeszcze jak rozwali krzesełko na stadionie, poczas meczu to #!$%@?, #!$%@?ł się, nie kontroluje emocji wysłać do psychiatry/psychologa i go wyleczy. No ale #!$%@? iść na czyjś stadion i he he zniszczyć coś komuś z publicznych pieniędzy super sprawa mati he he. #!$%@? #!$%@? ameby umysłowe.
@skk1993: nie chcę tu bronić nikogo, ale wątpię, by była to jakaś zorganizowana akcja grupy trzymającej władze (xD) na Rakowie. #!$%@?ło się kilku gówniarzy, który w jakiś sposób identyfikują się z klubem Raków, a więc nienawidzą Włókniarza (logika) i w ten sposób postanowili błysnąć. Nie zdziwię się, jeżeli grupa kibicowska z Rakowa wyda nawet oświadczenie, że nie mają z tym nic wspólnego i to potępiają - chociaż może zbyt dużo wymagam.