Wpis z mikrobloga

@koki: tylko belvedere

a jak zamierzasz kupić 1000 litrów wódki byleby się wszyscy mieli #!$%@?ć to super impreza i jak kupisz najtańsze gówno za 5zł/butelka to nikt się nie zorientuje xD
  • Odpowiedz
@koki: Po kilku weselach na których byłem (w tym dwóch jako świadek) oraz jako smakosz wódki (bez żartu - inni jarają się whisky i craftem a ja czystymi wódkami premium) polecam:
- Stock - doskonała opcja budżetowa, moim zdaniem bezkonkurencyjny w swojej klasie cenowej - gładki, idealnie wchodzi nawet jak jest cieplejszy i jest bardzo pozytywnie odbierany przez ludzi - mój faworyt na wesela
- Palace - piękna, elegancka butelka idealna
  • Odpowiedz
@koki: A i zapomniałem o Czarnej Żubrówce! Jest zdecydowanie lepsza i od Stocka i Palace ale cena jest niestety znacznie wyższa więc odpada raczej jako wódka weselna (chyba, że nie robi Ci parę stówek aż takiej różnicy przy kosztach ogólnych)
  • Odpowiedz
@koki: było grane ostatnio i niestety ale Biały Bocian jest okropny. Stumbras też, ale trochę mniej. Ogólnie ku zaskoczeniu wszystkich zebranych wygrała Żubrówka Biała. Niestety odpada bo "najtańsza" i "brzydka butelka". Miał być jeszcze testowany Amundsen ale zabrakło czasu na kolejne posiedzenie.
  • Odpowiedz