Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich czytających mój pierwszy wpis :D
Mam pytanie do ludzi śledzących #bekaztransa chce poprowadzić swoje busy (2) jednocześnie będąc kierowca chce to robic za pomocą telefonu lub tabletu. Idzie korzystać z Transa na tych urządzeniach? Oczywiście jak nie bede miał możliwości bo bedzie trzeba trzymać kółko to ktos mi pomoże z tym :) z jednego konta mogą korzystać 2 adresy IP? Nie koniecznie jednocześnie..
#bekaztransa
  • 13
@RDtra: z samego transa, jak kolega wspomniał, ciężko będzie wyzyc. Najlepiej mieć tez timo jeśli robisz UE. Jest co prawda duzo droższe, ale przynajmniej masz nieskrojone oferty.
Kont możesz mieć ile chcesz.
Samemu ciężko to ogarnąć, głównie z tego powodu, że dobre, dochodowe strzały znikają w kilka sekund, a siedząc za kółkiem nie masz czasu śledzić na bieżąco. Moim zdaniem najlepiej mieć kogoś ogarniętego przy komputerze cały czas.
@cbass: Byle pare osob mogło korzystać a że w danym momencie tylko jedna to nie problem dla mnie.
Ale jak mam inwestować w pare giełd żeby prowadzić sobie 2 busy to nie biznes. Pozostaje mi płacić za pośrednictwo :(.
@cbass: zlecenia bezpośrednio do mnie i % od frachtu odpalam, zlecenia z giełd.
Wiec rożnie to bywa, najlepsza stawkę miałem 300€ za 350km ale czasem nie ma wyboru i jechałem za 0,26€/km ale jeśli sie nie przemieszcze za gorsza stawkę to pozostaje mi stać pare dni, zreszta pewnie sam wiesz jak to wyglada jak siedzisz w busach. Cos około 0,4 pewnie sie kręci ale to zależy od miesiąca bo styczeń luty
@RDtra w busiarskiej spedycji siedziałem tylko w jednej firmie po czym dałem sobie siana i wróciłem do 13.6. Jeśli chcesz to podbij na pw polecę Ci fajna spedycje. Gwarantują 0.4 i fajne przebiegi ale jazda głównie po fr. Na plus to to że auta nie stoją a to dla Ciebie jako właściciela firmy jest na pewno najgorsze
@xspeditor: Głównie a nie tylko. Po Francji dostaje 0,45-0,60 wiec i tak pewnie odpuszczę. Ja nigdy sie nie spotkałem z negatywnym nastawieniem u policji w Francji zawsze uśmiechnięci i wszytko bez problemu nawet jak raz zdażyło mi sie CMR nie wypełnić w pełni tzn nie było informacji co do towaru ani wagi ale pokazałem druga CMR która dostałem, co prawda zważyli bo była pełna paka 10ep ale lekkie kartony 500kg na