Wpis z mikrobloga

Wczoraj o północy postanowiłem przeliczyć wpisy z tagów #neuropa i #4konserwy. Okazało się, że wbrew głoszonej przez neuropejczyków tezie, konserwy wcale nie zaśmiecają wykopu polityczną propagandą, co więcej przewaga neuropków w tym aspekcie jest przytłaczająca i wynosi aż 40:10 wpisów.

Coś chyba mało ten Putin jednak płaci( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazlewactwa #60groszyzawpis #60kopiejekzawpis #antyneuropa #ruskapropaganda
RYSZKRE8888 - Wczoraj o północy postanowiłem przeliczyć wpisy z tagów #neuropa i #4ko...

źródło: comment_UfbrKkW2pRa2QGNTYe6O1sek10JLSdil.jpg

Pobierz
  • 60
@RYSZKRE8888: okej to sprawdzam raz jeszcze, ale i tak widzę że kłamiesz, stosunek jest równy, z niewielką przewagą dla #4konserwy porównując całą aktywność z obu tagów, tagi wspólne oczywiście zauważyłem. Sprawdzałem od teraz do momentu gdy na wpisie pojawiała się "jeden dzien temu", sprawdzę zatem także od północy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Abaddon_Profanator: Bo na głównej znaleziska konserw wykopują normalni użytkownicy a neuropki się kiszą w swoim kręgu.
@RYSZKRE8888 Najśmieszniejsze jest to że Konserwą zarzucana jest prorosyjska propaganda, a to wśród neuropków jest wielu antypolskich i prorosyjskich trolli. Chociażby @kamkon @lakukaracza_ czy @adam2a
Ten ostatni jest wyjątkowo bezczelny i bez ogródek szerzy prorosyjską propagandę.
@RYSZKRE8888: @pawelmikolajczyk313: @Lawrence_z_Arabii: @pawelmikolajczyk313: @Kkk15: @Mr--A-Veed: @PajonkPafnucy:

Drogie trolle oraz pospolite lemingi. Sprawdziłem. Całą aktywność tagów #neuropa w stosunku do #4konserwy
Bitwę tą wygrywa nieznacznie neuropa 64/60 wpisów pomiędzy 28-04-2018 do 29-04-2018. Zestawienie o przewadze 40:10 autorstwa @RYSZKRE8888 można sobie wsadzić między bajki, uwzględniając nawet tagi wspólne z przyjętego przez niego samego, próbki badawczej. Sumowałem aktywność wg mikrobloga, nie licząc odpowiedzi do wpisów, uwzględniając także