Wpis z mikrobloga

Wczoraj o północy postanowiłem przeliczyć wpisy z tagów #neuropa i #4konserwy. Okazało się, że wbrew głoszonej przez neuropejczyków tezie, konserwy wcale nie zaśmiecają wykopu polityczną propagandą, co więcej przewaga neuropków w tym aspekcie jest przytłaczająca i wynosi aż 40:10 wpisów.

Coś chyba mało ten Putin jednak płaci( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazlewactwa #60groszyzawpis #60kopiejekzawpis #antyneuropa #ruskapropaganda
RYSZKRE8888 - Wczoraj o północy postanowiłem przeliczyć wpisy z tagów #neuropa i #4ko...

źródło: comment_UfbrKkW2pRa2QGNTYe6O1sek10JLSdil.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
@RYSZKRE8888: Faktycznie neuropki z tego co widzę są sporo bardziej aktywne na mirko, ale na głównej rządzą konserwy i to mimo tego że większość pisowskch gadzinów mam na czarnej.
Oczywiście pod każdym takim wpisem organizuje się spęd trolli atakujących trolli z drugiej strony xD
  • Odpowiedz
#4konserwy dały 13 znalezisk nie liczyłem tu wychwalania tuska bo to ewidentnie nie ma nic wspólnego z tym tagiem.

A w neuropie rzeczywiście znalezisk jest mniej bo tylko 5. Ale gdyby liczyć twoją metodą to wyszołoby ponad 10 bo neuropa jest także zaśmiecina imigrantami, Braunem itp.

Łącznie ze znaleziskami jest 46:26 dla neuropy.

@RYSZKRE8888: Odpuść. Daremny twój trud. Opierasz sobie swoje wyliczenia, o swoje subiektywne odczucia względem treści. Co jest dalekie
  • Odpowiedz
@grubson234567: Zgadzam się apropo's PiS, ale pod tagiem PO pisze głównie #neuropa, więc dane wyjściowe są nieco fałszywe, czyli metodologia raczej do bani. #neuropa nie postrzega PO jako partii konserwatywnej z mocnym skrzydłem prawicowym, zresztą nikt normalny też...
  • Odpowiedz
@grubson234567: pod #bekazlewactwa często i gęsto umieszcza wpisy @Kempes, który raczej do 4konserw nie należy, więc to żaden wyznacznik. Ogólnie z moich obserwacji wynika, że dużo więcej wpisów typowo politycznych umieszczają ludzie związani z neuropa niż z 4konserwy. Dużo łatwiej byłoby to zweryfikować, gdyby na przykład był pod wpisem używany jeden tag albo #neuropa albo #4konserwy, niestety lub stety w większości przypadków oba tagi są łączone i później wychodzi
  • Odpowiedz