Wpis z mikrobloga

Siema Mireczki! Mam pytanie do wszystkich, którzy mają za sobą już wypłatę BTC przez bankomat lub bitomat. Który sposób polecacie? Zależy mi na szybkiej akcji, tj podjeżdżam i wypłacam, bez żadnych weryfikacji i innych bzdur. Ewentualnie czy jest jakiś portfel krypto z kartą prepaid, który fajnie funkcjonuje i nie zdziera gigantycznych prowizji, ewentualnie czy ktoś się orientuje czy Revolut będzie przyjmował Krypto na portfel?

#btc #bitcoin #kryptowaluty
  • 5
@cuba88: Wypłata BTC przez bankomat xD
Podchodzisz do bitomatu, skanujesz QR lub przepisujesz adres, wysyłasz środki, dostajesz wydruk.
Jak dotrą to z tym wydrukiem wypłacasz cash. Czas operacji zależy od obciążenia sieci ale do 30 min.
W revolut możesz tylko kupić i sprzedać, więc to słabe, poza tym revolut wymienia informację z bankami i instytucjami, a Ty chyba chcesz tego uniknąć.
Racja, nie skojarzyłem. Musisz obczaić różnicę w prowizji bo w bitomatach jest pewnie drożej niż kantorze, ale oferują wyższy poziom prywatności.
@cuba88: popatrz na shitcoins.club tam masz kurs jaki jest w bitomatach a w zakładce locations masz adresy bitomatów i info ile w nim jest hajsu, porównaj sobie kurs z 4coins, w bitomacie masz chyba 1% opłaty.