Wpis z mikrobloga

Jak tam poczyściło co nie których z longów w nocy że taka cisza?No nie zawsze trafia się. Jak już grubasy wyczyszczą longi to będą wzrosty czyli dzisiaj. I tak działa rynek spekulacyjny na bitcoin. Janusze kwiczą,grubasy zostają w grze. Nawet ja pisałem wczoraj wieczorem że w nocy przebijamy 10k na BTC i jest to pewne.

Ale okazało się że mieliśmy korektę do 9600. Akurat ja mam to w nosie bo tak jak czasami używam małej dźwigni na innych aktywach tak na BTC i ETH nigdy.

Kupcie IOTA odbijecie się mamy 2.30 USD - cena z marzeń. Wkrótce HUOBI portfel Trinity a 6 czerwca obszerny opis projektu Q który zrewolucjonizuje i opanuje świat finansów a adopcja IOTA będzie miała nieskończony zakres.

Na PFR też można będzie sporo zarobić. Ale ja sprzedałem całe swoje PFR i ustawiłem się z nadzieją na niższy odkup z powodu awarii IDEX uważam że będzie korekta na PFR. Moja prognoza na PFR to 2 miesiące cena 1-2 USD i do grudnia minimum 5 USD. Ale narazie bym się ustawiał w okolice 15 centów na zakupy.
#kryptowaluty #btc #bitcoin #iota #pfr #payfair
  • 8
mialeś wypchnąć bitcoina powyżej 10000 i coś #!$%@? narobił ?


@Tom458: górka była za strona. Teraz jeszcze raz biorę rozbieg od poziomu 9600 i dzisiaj będziemy razem z Panem Satoshim atakowali 10k jeszcze w części Europejskiej handlu tak że by Jankesom i Azjatom w nocy berety pospadały z głów.
gorzej jak jutro wstaniesz i tobie beret spadnie


@Tom458: nie noszę beretu. moim zdaniem dzisiaj dojdzie do ataku na 10000 USD i uważam że to jest pewne.
Natomiast IOTA będzie atakowała 2.70 - 3.06