Wpis z mikrobloga

Opowiem wam pewną historię
Mam lat 45, więc dojrzewanie padło na lata 80
Gdy biegaliśmy z kumplami po boisku to rozeszła się informacja, że po 20 będzie film, jakiś Czechosłowacki i będzie gola babka.
A że pojawi się niespodziewanie to jest szansa, że rodzice nie zdążą wygonić z pokoju.
Boisko szybko opustoszało.
Oglądam i jest w połowie filmu scena, zaniosło sie na sex i partner zapytał:
- chcesz bym spuścił roletę
Ona na to
- nie niechce
-------
Kuźwa co to oznacza spuścić kobiecie roletę
Jak to się robi?
Rozumiecie PRL, komuna, niczego nie było, miasteczko 30;parę tysięcy, nic nie mieliśmy, żaluzja, roleta to było obce dla nas mlodych słowo.
Nie mogłem zasnąć, raz że widziałem cycki a dwa, że nie wiedziałem jak się kobiecie spuszcza roletę.
Na drugi dzień na boisku, powoli się rówieśnicy schodzili i pytam co to oznacza, kumpel mówi
- no ja też o tym myślałem, nie wiem.
Debatowaliśmy, padały różne pomysły, przypuszczenia, nikt nie miał pewności
Pojawił się jeden kumpel, posłuchał co gadamy i mówi że to także zasłony na oknie.
Wszyscy umilkli i po chwilii, towarzystwo jebneło śmiechem.
- Łosiu co ty wiesz o seksie, chłop chcę kobiecie spuścić roletę a ty o oknach #!$%@?
--------
Dzisiaj małolat odpala kompa i ma wszystko na tacy, my musieliśmy wzajemnie się edukować, jak któryś się czegoś dowiedział lub podpatrzył
Aż chce się powiedzieć kiedyś to były czasy.
--------
#heheszki #logikaniebieskichpaskow #seks #truestory #coolstory
  • 106
Dzisiaj małolat odpala kompa i ma wszystko na tacy, my musieliśmy wzajemnie się edukować, jak któryś się czegoś dowiedział lub podpatrzył

Aż chce się powiedzieć kiedyś to były czasy.


@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo:
Oj tak.
Pamiętam jakie głupoty za dzieciaka się od kumpli słyszało albo kumplom sprzedawało. Bo nikt nie mógł zweryfikować.
Potem przeniosło się to na spotkania przy piwie aż do studiów - tylko tematy inne.
A teraz każdy mądry bo z Wiki
Pojawił się jeden kumpel, posłuchał co gadamy i mówi że to także zasłony na oknie.

Wszyscy umilkli i po chwilii, towarzystwo jebneło śmiechem.

- Łosiu co ty wiesz o seksie, chłop chcę kobiecie spuścić roletę a ty o oknach #!$%@?


@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: 40 lat minęło a nic się nie zmieniło
Ludzie którzy cokolwiek wiedzą i rozumieją są zbywani i wyśmiewani przez gawiedź, zwłaszcza gdy mówią coś co nie jest po ich myśli