Wpis z mikrobloga

@alkan: tagujcie to sobie bekazprawaków i z kogokolwiek tam jeszcze, ale właśnie zawołałeś mnie i ponad tysiąc innych osób do gównoartykułu w gównogazecie, który prawdopodobnie został napisany przez stażystów na kolanie po piątkowej imprezie. Nie pierwszy raz wyborcza wypisuje bzdury wyssane z palca, nie kręci mnie czytanie scenariusza losowego odcinka "trudnych spraw"
@alkan: Ja ci tylko zwracam uwagę. To, że otagowałeś #4konserwy i #jkm typowo trudnosprawowy artykuł z wyborczej, to przecież fakt. To tak jakbym ja wrzucał artykuły z polonia christiania pod # neuropa # razem i kazałbym wam się nimi podniecać. Jak chcesz poważnej dyskusji, to taguj poprawnie albo sformułuj jakiś temat
@alkan: No tak, ale to wina akurat mało ogarniętego elektoratu. Korwin zawsze miał spore poparcie u gimbusów, jako partia ogólnie pojętego antysystemu i za to akurat go trudno winić. Z drugiej strony jest też masa mniej lub bardziej drobnych przedsiębiorców, którzy popierają Krula. Zresztą jeśli spojrzeć na wyborców innych opcji, to też mało który rozumie program "swojej" partii. To jest akurat generalna wada Polaków, że polityką interesują się bardzo powierzchownie