Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem ludzi, którzy nagrywają.

Na nagraniu nic nie widać i dodatkowo jest w pierdzacej jakości. Odsłuchają to później? XD


@czarekk89: Od lat próbuję to wytłumaczyć swojej dziewczynie. Oglądamy jakieś fajerwerki, pokaz fontann albo taniec z ogniem, to ona zamiast patrzeć na sam pokaz, gabi się w ekranik telefonu, którym to nagrywa. Kto to potem będzie chciał oglądać?
Na nagraniu nic nie widać i dodatkowo jest w pierdzacej jakości.

@czarekk89:
Ja jak nagrywam, to z 1 min, na podobnej zasadzie jak robi się foty. Czyli czasem odświeża pamięć i klimat :)
@czarekk89: Najnowsze smartfony nagrywają w bardzo dobrej jakości. Dla mnie to prześwietna pamiątka, lubię sobie scrollować i oglądać filmy i zdjęcia z koncertów moich ulubionych artystów. Oficjalnie wypuszczone filmy z różnych imprez niby w lepszej jakości, ale szybko się o nich zapomina/gubią się plus są nagrane w innej perspektywie niż ta, w której przeżyłem wydarzenie. Nie jest to chyba takie trudne do zrozumienia, co?
@BAD_WOLF_POL: nie dziwię się, że niektóre "duże" zespoły zakazują używania telefonów podczas koncertów - mało co mnie tak #!$%@?, jak gość przede mną, który zasłania mi scenę swoim smartfonem bo musi nagrać CAŁY koncert. Też cyknę sobie fotkę, może nagram paręnaście sekund na pamiątkę, wrzucę na czat, ale kurde, niski nie jestem, a potrafi mi to zepsuć klimat. A co dopiero jak ktoś jest trochę niższy i i tak ledwo by
@czarekk89:

a dodatkowo:
- zasłaniasz innym
- nie możesz skupić się na tym jedynym momencie, w którym słyszysz swój kawałek na żywo
- denerwujesz artystów
- itd.

mam jedynie nadzieję, że za kilka-kilkanascie lat takie coś będzie przypałem, a nie normalnością. Póki co ludzie muszą zachłysnąć się tym, że mogą nagrać cokolwiek urządzeniem wyciągniętym z kieszeni.
@czarekk89: Nigdy. Byłem z różową na koncercie Beyonce i staliśmy w drugim czy tam trzecim rzędzie. Ja się bawiłem swietnie, koncert klasa światowa i w życiu czegoś takiego nie widziałem. Moja różowa przez cały koncert stała z telefonem przed gębą. ANI #!$%@? RAZU NIE WIDZIALEM POTEM ZEBY COS Z TEGO OGLĄDAŁA.