Wpis z mikrobloga

@dan3k naprawdę wiele ludzi Lublina nie z okolic. Wybiera inne miejsca do życia czy pracy. Poznań Kra ków Gdańsk Ile rodowitych w samej Wawie bo Radom to juz przedmieścia. Ja to mam w dupie całkowicie nie ma mnie ani tu ani tu. @xetrov kto sie nie może doczekać? Firmy może ake czy mieszkańcy? Obstawiam mieszkańców okolicznych wsi .
100 000 tys studentów co rok


@Borntobefit: Ale to ma być jakiś argument za Lublinem? To ma na kimkolwiek zrobić wrażenie? Bo samo UW w 2017 miało 44 622 studentów. Nie trzeba nawet wspominać, że w samej Warszawie jest więcej uczelni, niż w całym lubelskim (zapewne).
Lublin może i #!$%@? Warszawę, co nie zmienia faktu, że jest to najczęściej wybierany cel migracji ludzi z lubelskiego.
Ja to mam w dupie całkowicie nie ma mnie ani tu ani tu. @xetrov kto sie nie może doczekać? Firmy może ake czy mieszkańcy? Obstawiam mieszkańców okolicznych wsi .


@Borntobefit: innych oszukasz, ludzi, którzy stamtąd pochodzą lub tam mieszkali już nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jedno z niewielu miejsc w kraju w którym spotkałem ludzi w IT, którzy na poważnie twierdzili, że stawka rzędu 4k netto po
@SkeletonKing > @Borntobefit: Tak bardzo, że największą grupę studentów spoza innych województw w Warszawie stanowią właśnie mieszkańcy lubelskiego...?

No bo to jest najbliższe miasto, które jest większe od Lublina. A i studentom też pewnie zależy żeby mieć bliżej po słoiki niż np. z takiego Wrocławia czy Gdańska. Dlatego tak dużo właśnie jest z lubelskiego