Wpis z mikrobloga

Niedawno zaczęła działać Izba Gospodarcza Blockchain i Nowych Technologii. Na wykopie pojawiają się linki z nią związane, ale nikt ich nawet nie wykopuje, na mirko też cisza. Każdy ma to w dupie? To są ludzie, którzy postanowili działać w interesie krypto, czyli także w waszym interesie, również w waszym najlepszym interesie finansowym, ale i nie tylko. Działają w taki sposób, by pomoc środowisku krypto się zrzeszyć i lepiej wspólnie reprentować własne interesy, pokazać siłę społeczności i głosić jej postulaty w rozmowach z rządem i biznesem. Czyli robią dokładnie to, o czym pisałem niedawno w tym wpisie i wpadli na to na szczęście sami o wiele wcześniej, na łamach forum bitcoin.pl

Szanujmy się i przynajmniej zapoznajmy z tym co robią, okazując temu przedsięwzięciu chociaż to minimum zainteresowania na które chyba zasługują?

#bitcoin #kryptowaluty
  • 8
@pawlo74: Ja się z Tobą zgadzam, bitcoin sobie poradzi i bez tego. To nie dla samego bitcoina potrzebne tylko dla samoogarnięcia środowiska krypto w naszym kraju, żeby się poznali i ustalili czego wspólnie chcą. Bitcoin jest ponadnarodowy i przetrwa niezależnie od tego, czy coś w kraju z tym zrobimy, czy nie. Chodzi tu tylko o to, żeby pomóc niektórym ludziom nadążyć za rzeczywistością ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chodzi tu tylko o to, żeby pomóc niektórym ludziom nadążyć za rzeczywistością ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kapibar: a po co robić coś na siłę, każdy niech przejdzie własną drogę. takie uświadamianie na siłę przynosi tylko szkody.
@kapibar: mi na przykład zależy na tym aby trwało to jak najdłużej.
I zmieniłem zdanie na temat adopcji. Nie chcę już nowych coraz głupszych ludzi w bitcoinie. Nikomu nie będę już mówił o bitcoinie nawet z rodziny.
@pawlo74: no tu się różnimy w poglądach. Z naszym rządem dyskutuje się głównie z pozycji siły, dlatego protest w sprawie PCC miał skutek w postaci wycofania się z głupiego pomysłu, a gdyby nikt nie protestował to dalej byśmy gadali bez sensu o tym PCC. I tak po kolei trzeba pomóc wyprostować niektóre głupoty. Można nic nie robić i zaczekać, ale masz jedno życie i czas w nim też się liczy. Sam
mi na przykład zależy na tym aby trwało to jak najdłużej.

I zmieniłem zdanie na temat adopcji. Nie chcę już nowych coraz głupszych ludzi w bitcoinie.


@pawlo74: wiem o co ci chodzi w tym punkcie, ale jak mam wybierać, to wolę płacić w dowolnym sklepie za bułkę BTC już za dziesięć lat a nie dopiero na starość.
no tu się różnimy w poglądach. Z naszym rządem dyskutuje się głównie z pozycji siły, dlatego protest w sprawie PCC miał skutek w postaci wycofania się z głupiego pomysłu, a gdyby nikt nie protestował to dalej byśmy gadali bez sensu o tym PCC.


@kapibar: dlatego bitcoin jest zaprojektowany tak a nie inaczej. My zmusimy ich na końcu aby przyłączyli się do nas czy im się to podoba czy nie. To nie
wiem o co ci chodzi w tym punkcie, ale jak mam wybierać, to wolę płacić w dowolnym sklepie za bułkę BTC już za dziesięć lat a nie dopiero na starość.


@kapibar: ja też ale nie za wszelką cenę, jeżeli nie zobaczę to nie muszę, wystarczy mi to co bitcoin już mi dał.