Wpis z mikrobloga

#polityka #neuropa #4konserwy.ru #bekazpisu #bekazlewactwa #dobrazmiana #polska #heheszki

Jaką ja mam bekę z tego Wykopka @Thorkill

No co tam @Thorkill, coś cienko z ta twoja bezmyślną propagandą. Jak widać ponownie minąłeś się z prawdą chcąc tak bardzo złapać ojca Brejza za rękę.
Dodatkowo swoimi idiotycznymi wnioskami pogrążyłeś... wojewodę z PiS ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Prokuratura postawiła zarzuty popełnienia przestępstwa Małgorzacie S., przedsiębiorcy i kandydatce z list PiS do europarlamentu - dowiedział się tvn24.pl. Według śledczych, S. wystawiała faktury za niewykonane w rzeczywistości usługi. Akceptowała je Agnieszka Ch., urzędniczka inowrocławskiego magistratu, a zarazem koleżanka Małgorzaty S. z partii.

Agenci Centralnego Biura Antykorupcyjnego, którzy kontrolowali działalność Agnieszki Ch. w inowrocławskim ratuszu, prześwietlili jej działalność w poprzednim miejscu pracy - Centrum Kultury i Sportu "Ziemowit" w Kruszwicy.
Według agentów, w Ziemowicie Agnieszka Ch. miała podkładać nieprawdziwe faktury.
"Dyrektor Ch. w celu osiągnięciach korzyści majątkowej mogła popełnić przestępstwo polegające na podrabianiu dokumentów sprzedaży potwierdzających zaistniałe transakcje, których stroną miało być centrum 'Ziemowit' (...) doprowadzając tym samym do niekorzystnego rozporządzenia mieniem na kwotę co najmniej 20 tysięcy".
Agnieszka Ch. pełniąc funkcję dyrektora centrum Ziemowit podlegała ówczesnemu wiceburmistrzowi Kruszwicy Mikołajowi Bogdanowiczowi - działaczowi Prawa i Sprawiedliwości, który dziś jest wojewodą kujawsko-pomorskim.
Kempes - #polityka #neuropa #4konserwy.ru #bekazpisu #bekazlewactwa #dobrazmiana #pol...

źródło: comment_VCxU7JWki5mjdFxsOcTugac4I7e5n76D.jpg

Pobierz
  • 22
Jak widać ponownie minąłeś się z prawdą chcąc tak bardzo złapać ojca Brejza za rękę.


@Kempes: Gdzie się niby minąłem? Przecież tam cały wydział kultury tego ratusza jest oskarżony. Co mnie obchodzi czy oni są rzekomymi działaczami PiS czy PO? Przecież ktoś tą kobietę u tego Brejzy zatrudnił, no to jak to pisowczyka zatrudnili u peowca? W tej sytuacji jasne więc jest, tak jak napisałem na górze w tym niby złym
@Thorkill Ale jaki to ma związek z oskarżeniem jej o przyjmowanie lewych faktur swojej partyjnej koleżanki z PiS?! To zdjęcie niby dowodzi, że stary Brejza o tym wiedział?! buhahahahaha ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Twoja marniurka propaganda rodem z komisji smoleńskiej, która też stawia wyimaginowane teorie na podstawie zdjęć, ma się bardzo kiepściutki, nie
@Kempes: No to zamiast bić piane do mnie i do PiS zapytaj się tego swojego ulubieńca z PO Krzystofa Brejzy od ilu lat zna prywatne tą panią i jak ocenia stopień zażyłości/znajomości z nią?
@Kempes: Taki że wyjaśnia jak rzekoma działaczka PiS dostała posadę rzecznika prezydenta Brejzy i szefa wydziału kultury w jego ratuszu. Teraz już wiadomo że to sprawka Brejzy juniora, bo była jego dobrą znajomą od wielu lat. Miałem więc 100 proc. racje pisząc wczoraj o układach rodzinno-towarzyskich.
jej o przyjmowanie lewych faktur swojej partyjnej koleżanki


@Kempes: Aha mistrzu, ciągle widze nie pojmujesz albo udajesz ze nie pojmujesz skali tej afery. Ta pani wyzej nie przejmowała lewych faktur. Ona je wytwarzała i to na masową skalę. Wytworzyła tak setki lewych faktur. Wszystkie z płatnością gotówkową. Wpisywała w nie setki firm które nic nie wiedziały o tej sprawie. Znajdowała je po prostu w internecie.
@Thorkill Ty nigdy obok RiGCz nie stałeś polityczny trollu. Mowa jest o lewych fakturach, jakie polityk PiS podrzucała swojej partyjnej koleżance w urzędzie kierowanym przez starego Brejzę. CBA prowadzi w tej właśnie sprawie dochodzenie, a nie w sprawie sposobu w jaki, któraś z podejrzanych otrzymała swoje stanowisko w urzędzie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Thorkill Np i co z tymi fakturami ma wspólnego młody Brejza, który tak ora rząd PiS w Sejmie?! Nic, polityczny trollku. Nawet jak znał polityk PiS, z którą chodził do jednej klasy, to nadal nic nie ma wspólnego z przekrętem, w którym owa polityk brała udział.
Twoja prośba wplecenia w to młodego Brejzy to bezskuteczna próba oczernienia go rodem z komuny, partyjny trollku.
Zaś sama postawa Opa we wspomnianym wpisie, świadczy tylko o brakach w kulturze, wychowaniu nie mówiąc o niskiej inteligencji operującej na poziomie "zaorał" i "bóldupy" bądź "wysryw", a potem sama przegrzana czapka, no ale czego więcej spodziewać się po psychoprawaku ( ͡° ͜ʖ ͡°)