Wpis z mikrobloga

@Primusek: no Jędrzejczyk według mnie też nie pojedzie, patrząc na to co prezentował to słusznie. Do tego teraz z obroną nie ma aż takiej tragedii, bo jest Rybus, który cały czas grał na LO w Lokomotivie i Bereś, który w ostateczności też może zagrać na LO. Wypadnie jeszcze zapewne ktoś z trójki Bednarek/Kamiński/Kędziora. Z tej trójki według mnie wypaść powinien Kamiński, z tego względu, że bardzo mało gra. Kędziora w rytmie
@LR300: Nie to ze nie jestem, teraz mial kontuzje i nie był w rytmie meczowym to jest minus. Ale na Maczynskiego inaczej patrze z tego wzgledu, ze nigdy nie zawodzil jak gral w kadrze, dlatego jak powola zabierze jego a nie Goralskiego to sie nie zdziwie. I tak jezeli bedziemy grali dwoma defpomami to w pierwszym skladzie bedzie Krychowiak/Linetty. Góralski prezentuje podobny poziom do Maczynskiego, tyle ze jest bardziej agresywny, potrzebna
Co wy macie z tym Dawidowiczem? Piłkarz, który jest podstawowym zawodnikiem Palermo, dodatkowo potrafiący grać zarówno na ŚO jak i na defensywnym. Palermo zmierza do serie A a Dawidowicz się rozwinął.


@Primusek: Jakim podstawowym? Koleś gra średnio 64 minuty na spotkanie, zagrał w 25 z 40 ligowych spotkań. To jest gość z rotacji i tyle. I jakie "zmierza to Serie A"? Nie są na miejscy premiowanym bezpośrednim awansem na dwie kolejki
@Primusek: I tak się składa, że sprawdziłem twoje "teorie". Palermo gra systemem z dwoma środkowymi obrońcami, oto minuty środkowych obrońców w tym sezonie:

Aljaz Struna - 35 meczów, 3.122 minut - 89 minut na spotkanie
Przemyslaw Szyminski - 25 meczów, 2.014 minut - 80 minut na spotkanie
Dawidowicz - 25 meczów, 1.622 minut - 64 minuty na spotkanie
Giuseppe Bellusci - 23 mecze, 1.899 - 82 minuty na spotkanie.

Tak "wszyscy