Wpis z mikrobloga

#caraudio #irlandia #gownowpis: Mam sąsiadów nackersów (irlandzkie cygany) ale udomowieni. Nie mam zastrzeżeń choć kiedyś było ostro. Oni czasem tak rozjebią radio w aucie, że nie słyszę komputera. Mnie to w sumie wali ale fakt jest fakt. I teraz, kupiłem sobie suba na dwa głośniki basowe, auto to van z dużym akumulatorem to spadków napięcia nie ma i sobie od dwóch dni po domem dawałem czadu. Słychać to nic ale bas taki, że nie wiadomo co ale się niesie. I dziś rano jak wróciłem z roboty i myłem podłogę w vanie przychodzi sąsiadka, że za głosno bo rano a to 9. Okay, mój plan wszedł w realizację i jutro na 100% sąsiedzi jak zwykle #!$%@?ą swoje radio i ja tym razem pójdę do tej sąsiadki co mnie dziś uciszyła by do nich też poszła. Albo jesteśmy na naszej ulicy jedną wielką rodziną, albo zobaczymy bo nie możę być tak, że jak tu się wprowadziłem i pogoniłem te całe towarzystwo i nikt mi w tym nie pomógł, a teraz kaprysy do Polaczka bo można. He he. xD
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@skinnydog: mogę Ci powiedzieć jak to mniej więcej będzie wyglądało:

- ma'am, I'm sorry for bothering you but would you be so nice and tell your neighbours to turn down the music same like you asked me to do the last morning?

- my neighbours?! They dindu nuffin! it's not their fault! Why you're so racist? Why you poles are always so intolerant?! You should be ashamed!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bialy100k: znajomek się zachwalał, że mieszka na socjalnym osiedlu i to są tacy wspaniali ludzie, jak się z nimi trzyma sztamę. Sam był polskim wiejskim kryminałem.

Kiedyś jechali na urlop i oczywiście dziecko na podwórku się wyglądało wspaniałym ludziom, kiedy i dokąd jadą. Wyjeżdżali w nocy, a rano już garda do nich dzwoniła, że dom ogołocony i spalony, a auto zniknęło.
@kaef_v2 Miałem do czynienia z racji pracy z ,,elitą,, z Rathkeale jeżdżącą LandRoverami. To samo, mimo pieniędzy również szukają każdej okazji na przekręt, oszustwo itp. Jak najdalej od nich.
znajomek się zachwalał, że mieszka na socjalnym osiedlu i to są tacy wspaniali ludzie, jak się z nimi trzyma sztamę. Sam był polskim wiejskim kryminałem.


@kaef_v2: Ale osoby z komunalki masz wszędzie przydzielane.
Miałem do czynienia z racji pracy z ,,elitą,, z Rathkeale jeżdżącą LandRoverami. To samo, mimo pieniędzy również szukają każdej okazji na przekręt, oszustwo itp. Jak najdalej od nich.


@bialy100k: Ale moj wpis dotyczy osób co zarabiają lepiej jak tysiaka na tydzień. Ja nie piszę o nackersach.