Wpis z mikrobloga

Co te #rozowepaski to ja nawet nie xD. Moja współlokatorka to typowa plotkara, która o wszystkich wie wszystko i skrzętnie o tym opowiada (zwłaszcza mi, bo mieszkamy razem). Chętnie tego słuchałem, bo czasami historie były lepsze niż te ukazane w najlepszych filmach czy książkach. Ale do rzeczy, z dwa lata temu opowiadał mi, że jej koleżanka umawia się z murzynem. Trochę się z tego pośmialiśmy (murzyn HAHA czarny jak smoła, czaicie xD, wtedy to było mega śmieszne). Tydzień temu poznałem tę koleżankę na imprezie, trochę pogadaliśmy, nawet spoko była i tyle. I teraz hit xD owa koleżanka-plotkara (PL) próbuje mnie swatać z koleżanką-czarnybolec (CB) xDDD

Przez cały tydzień CB była u nas w mieszkaniu przez minimum kilka godzin, gdzie wcześniej przez kilka lat ani razu. Jak wspólnie oglądaliśmy film to chciałem usiąść z brzegu kanapy (moje ulubione miejsce), to PL wyprzedziła mnie, zajęła moje miejsce, tak żebym siedział obok CB xDDDD. Dzisiaj mieliśmy iść z PL wspólnie do kina, wspomniała mi wczoraj, że CB pójdzie z nami. I wiecie co? Przed chwilą się dowiedziałem, że PL coś wypadło i nie może iść i żebym poszedł sam z CB. xDDDDDDDDDDDDD

Te różowepaski, chyba nie kapują, że ŻADEN facet, który ma wysokie poczucie własnej wartości nigdy nie umówi się z dziewczyną, która była z murzynem albo arabem. xDDDDDDDDDD Ja #!$%@?ę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zwiazki #seks #rozowepaski #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #heheszki
  • 11