Wpis z mikrobloga

@mianek2107: o ile dobrze sięgam pamięcia to on wyleciał z F1 (na kilka lat) właśnie przez dziwne zachowania/reakcje na torze. Jak powrócił to się w miare ogarnął, nawet bardzo dobrze jeździł, ale 2018 rok to jest jego powrót do nawyków z "młodego Grożana"
@sinist3rr: Czekam na filmik w 1080p na kanale F1 na Youtube. Chcę to dokładnie zobaczyć.
Chyba Gasly wleciał w ten cały dym spowodowany przez franzuza i ratował się w ślepo. Hulk chciał uciec ale niestety nie zdążył.
@mrbarry: Miałem przerwę w śledzeniu F1. Muszę to sprawdzić.
@mrbarry: Dziena. No i było tak jak myślałem. Zwróćcie uwagę jak on próbował na siłę odbić z pełnym gazem. Ściga się jakby nie miał doświadczenia. Nie przemyślane w skutkach działania.
@sinist3rr: @mrbarry: W 2009 nie sprostał wyzwaniu jak wsadzili go za Nelsinho (za wolny był) i wrócił do GP2, gdzie się podszkolił i zrobił mistrza. W 2012 wrócił do ekipy z Enstone (już Lotus) ale wciąż miał dziwne zagrania (za start do GP Belgii miał przecież 1 wyścig zawieszenia) Dopiero w 2013 roku rozbłysł, prawie wygrał jeden wyścig, pojawił się na podiach. Przejście do Haasa miało go rozwinąć pod kątem