Wpis z mikrobloga

Mircy, zabierajcie ze sobą śmieci, które przynosicie nad wodę czy do lasu. Ja wiem, że wielu ludziom w tym kraju wydaje się, że Polska to jakaś ostoja normalności, moralności i ch.. wie czego, ale to zwykła bzdura. Wystarczy pojechać do lasu czy nad wodę, żeby przekonać się jak wybitnym narodem jesteśmy. Chrystus narodów normalnie, ostatni bastion ludzkich wartości na mapie europejskiego zepsucia... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak wygląda wejście na teren chroniony. Kawałek dalej kolejna kupa śmieci, a na plaży tu i ówdzie walają się butelki, puszki, kapsle, itd. Zebraliśmy z dziećmi parę sztuk znalezionych pod nogami śmieci, ale najlepiej byłoby, gdyby każdy zabierał syf, który przynosi.
#warszawa #przyroda #natura #polska #polskibajzel
Pobierz
źródło: comment_66DvqUW0Ckhem0LGs28zpY6gK1fwsAN2.jpg
  • 7
@JudeMasonPolakozerca: Popieram. To co się dzieje na Świderkach czy popularnych szlakach w KPN to jakaś masakra. Chociaż jest nadzieja, bo jak byłam w weekend majowy i zakładaliśmy z rodzinką buty, to byłam świadkiem, jak jakiś koleś z większej ekipy opieprzał laskę, żeby królewna się wróciła i zabrała swoje puszki : "Kurła, siłę pić miałaś, to się kurła wróć i zabierz ze sobą swoje puszki". z wielkim fochem się wróciła, ale zabrała(