Wpis z mikrobloga

@Zoxico: Chciałam na nim wyjść i nie zauważyłam Allozaurów za bramą :c Musiały się dopiero zespawnić, bo specjalnie oczyszczałam, żeby bezpiecznie pobiegać. Zanim zawołałam cokolwiek do pomocy (w tle, przybiegły za późno), to go zeżarły :C
@Ranfun rozszarpały go na twoich oczach? :o musisz oswoić sobie jakiegoś, który poradziłby sobie ze wszystkimi naraz. To by było coś...
Jaka to gierka, swoją drogą? Wybacz moją niewiedzę :d
@Zoxico: ARK: Survival Evolved :)

Rozszarpały jak na nim siedziałam! :'(
Miałam wziąć ze sobą Dura, który stoi w tle. On by sobie poradził. Ale zapomniałam, niestety :"D
@Zoxico: Udało mi się, bo Dur do mnie dobiegł i zdążyłam na niego wskoczyć :D

Gra jest fajna, jest ogrom modów, można się dobrze bawić i w singu i w multi. Są niedociągnięcia i problemy z optymalizacją, ale ogólnie polecam :) Ja mam ustawienia okropne, więc u mnie wygląda wstrętnie :')
@Ranfun a, to tak już o mały włos uciekłaś właściwie :D Żeby tylko Dura ci nic nie zjadło, bo wtedy już może być krucho :d Na moim kompie to też raczej bym musiał ustawić na niskie wszystko żeby to jakoś chodziło xd Dobry to on był jakieś 5 lat temu. No ale nie to liczy się w grze najbardziej :) Dużo jest do pozwiedzania? :D lubię się szwędać w grach bez większego
@Zoxico: Jego nic nie zje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Do zwiedzania jest sporo! Są 3 oficjalne mapy (z czego dwie DLC), będzie jeszcze jedna. Są bossy do pokonania, ale my grałyśmy sobie bardziej na spokojnie, budując ładną bazę i oswajając co nam się podobało. Jest naprawdę tona modów, od ogromnych map, po nowe dinozaury i itemki. Wiadomo, najfajniej ze znajomymi. Mamy postawiony mały prywatny serwer i gramy
Ranfun - @Zoxico: Jego nic nie zje ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
Do zwiedzania jest sporo! Są 3 oficj...

źródło: comment_q18B7NcFTM1Xj7HyiHmALim31YDOlukW.jpg

Pobierz
@Ranfun: łooo :O własny serwer? Tym to mnie namówiłaś :D Muszę sobie skądś ogarnąć tę gierkę, bo brzmi zajebiście!
Masz przegrane ponad 1000 godzin? Jeeny :D Sporo. Ale w sumie to się nie dziwię xD