Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kto dzisiaj uprawiał seks?


A kto usłyszał, że jest zajebisty w łóżku?


Tyle, że nie.

A przynajmniej nie tak, jak kiedyś. Problem polega na tym, że... ona jest zbyt seksowna. O co mi chodzi? Już tłumaczę. Zwykle - i mam na myśli moje wcześniejsze partnerki - mogłem naprawdę długo. 20 min? 30? Godzina? Jasne. Pewnie. Mogę długo. A teraz... maksymalnie 10 minut i odpadam. I to stosując "trick" z wychodzeniem, krótką przerwą na trzymanie pod żołędziem (kto nie zna, temu polecam) i wchodzeniem znów. Jest tak bardzo w moim typie, tak niesamowicie pociągająca, ma tak idealne ciało i... rany, tak bardzo się... zaciska, że zwyczajnie odlatuję w kosmos. I to nie jest złe, ani trochę, ale trochę problematyczne dla mnie, bo chciałbym dłużej. Nie, żeby nie dochodziła - owszem, dochodzi ze mną bardzo szybko i to wielokrotnie, więc tutaj problemu nie ma i jej ta sytuacja nie przeszkadza zupełnie.

Przeszkadza mi. Chciałbym dłużej. Ktoś ma jakieś porady? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gumki odpadają. Oboje ich nienawidzimy. A jesteśmy już na tyle długo ze sobą, że się nie boimy :)

#zwiazki #seks #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 12