Wpis z mikrobloga

Przyszedł czas, aby pożegnać się z Lumia950 Dual Sim. Kupując ten telefon myślałem o telefonie na lata, ale to co oni zrobili z tego systemu woła o pomstę do Nieba. Szkoda gadać. Fajnie było przez pół roku. Teraz to jest już katorga, brak aplikacji, wieszanie się, autorestarty, przegrzewanie, brak uaktualnień. Ogólnie rzec biorąc masakra.
W związku z tym szukam nowego telefonu. Ze względów służbowych szukam dual sima oraz czegoś z fajnym, dobrym aparatem. Czyli odpada iphone (również ze względów finansowych).
Bardzo zastanawiam się nad Huawei P10, choć bardzo kusi P20 (zwykła, środkowy model). P20 odstrasza trochę brakiem wejścia mini jacka (na słuchawki, tylko adapter na usb, czyli brak możliwości jednoczesnego ładowania i korzystania z ładowarki) oraz, że nie wszystkie opinie są pozytywne.
Po głowie jeszcze krząta się Sony czy jakieś LG, ale do końca nie jestem przekonany.
Może ktoś z Was Mirki poleci fajny telefon dual sim z dobrym aparatem. Może ktoś z Was wyrazi opinię na P20 i P10. Może ktoś miał P10 a teraz ma P20?
Pzdr,
#huawei #smartfon #sony #lg #lumia #android #windows10 #widnowsphone #pytanie
  • 3
@motaboy Korzystałem z przekierowania, ale za dużo wad w korzystaniu codziennym. Dual sim rozwiązuje wszystkie moje problemy. Tylko przy jednym minusie - szybszym rozładowaniu baterii.