Wpis z mikrobloga

Nabijacie się z Dascoina posłuchajcie prawdziwego wizjonera. Kto nie zgodziłby się z tym, że potrzebujemy większej decentralizacji #kryptowaluty #ethereum której kopalnie są kontrolowane przez 2 spółdzielnie a #bitcoin jest kontrolowany przez 4 spółdzielnie, zdecentralizujmy wszystko i stwórzmy #eos jedną wielką spółdzielnię z kilkoma węzłami, które tylko my będziemy w stanie utrzymać, kontrolowane przez 11 ludzi ;)
https://youtu.be/xkXuFeN-KMw?t=16m22s
p.....4 - Nabijacie się z Dascoina posłuchajcie prawdziwego wizjonera. Kto nie zgodzi...
  • 29
zdecentralizujmy wszystko i stwórzmy #eos jedną wielką spółdzielnię


@pawlo74: ja to już gubię się z logiką
2 spółdzienie = złe
4 spółdzielnie = złe
1 spółdzienia = decentralizacja ?

Goebbels nie był nawet taki dobry ( ͡º ͜ʖ͡º)
@pawlo74: Nie znasz ich najnowszego projektu... Skalowanie scamu.
Steem poszerza się o platformę do pisania otwartego oprogramowania, gdzie będzie można głosować na siebie Steem Dollarami! Już nawet proces tworzenia nowych scamów będzie oparty o scam.
Deal with it! Wpadłbyś na coś takiego?
Nie znasz ich najnowszego projektu... Skalowanie scamu.


@cyberpunkbtc: niestety nie znam, życie jest za krótkie aby tracić go na scamy ale tutaj zawsze znajdzie sie ktoś co coś wyciągnie. Dlatego siedzę na wpoku.
Słuchaj mistrza życia i śmierci Larimera już tam nie ma więc kogo obchodzi już Steam? Niech się nawet pozabijajo ;)
Słyszałeś? Novogratz tem multimiliarder co zrobił kasę na bitcoinie i ETHF teraz finansuje EOS scam? Pod koniec tego
@pawlo74: Kumasz ten patent? Kiedy zaczną pisać nowy scam to będą sobie za to tokeny rozdawać...
W ogóle steemy to genialny coin. Zero ograniczeń. Stwiasz pos, kopiesz tokeny i rozdajesz za cokolwiek... Za każdą czynność. Przecież ten token można podpiąć pod wszystko i wynagradzać się nawzajem nawet za robienie dwójki z rana
gdzie będzie można głosować na siebie Steem Dollarami!


@cyberpunkbtc: a potem się dziwisz, że jak ludzie widzą jakie głupoty wypisujesz, to głosy cofają. Po prostu takie podejście pokazuje "nie wiem co to research, więc ten ostatni artykuł co napisałem, też mógł być bazować na moim 'wydaje mi się'"

głosowanie SteemDollarami? Skąd ty takie rzeczy bierzesz?

Steem poszerza się o platformę do pisania otwartego oprogramowania


I jeżeli masz na myśli utopiana, to
Kumasz ten patent? Kiedy zaczną pisać nowy scam to będą sobie za to tokeny rozdawać...

W ogóle steemy to genialny coin. Zero ograniczeń. Stwiasz pos, kopiesz tokeny i rozdajesz za cokolwiek... Za każdą czynność. Przecież ten token można podpiąć pod wszystko i wynagradzać się nawzajem nawet za robienie dwójki z rana


@cyberpunkbtc: czyż życie nie jest piękne w krypto świecie? Możesz drukować własne pieniądze i sprzedawać je. Żyć nie umierać, zdecentralizujmy
tu tylko chciałem pogratulować Wam nazwy. Naprawdę trafiona.


@pawlo74: i ten moment, w którym nie potrafiąc czytać kodu źródłowego, człowiek jedyne co może zrobić to pośmiać się z nazwy projektu, którego nie rozumie.

Właśnie zdałem sobie sprawę, że ty maksymalistą bitcoina nie jesteś dlatego, że uważasz, że jest najlepszy :D Po prostu nie potrafiąc weryfikować whitepaperów w faktycznym kodzie źródłowym, jesteś trochę jak ślepy, który nie potrafi wyjść z pokoju :D
i ten moment, w którym nie potrafiąc czytać kodu źródłowego, człowiek jedyne co może zrobić to pośmiać się z nazwy projektu, którego nie rozumie. Właśnie zdałem sobie sprawę, że ty maksymalistą bitcoina nie jesteś dlatego, że uważasz, że jest najlepszy :D Po prostu nie potrafiąc weryfikować whitepaperów w faktycznym kodzie źródłowym, jesteś trochę jak ślepy, który nie potrafi wyjść z pokoju :D


@noisy: ja nie umiem czytać kodu za to Ty
ja nie umiem czytać kodu za to Ty umiesz i Ty mi wszystko wytłumaczysz ;)

Ty powiesz mi co jest dobre a co złe, a jak


Tak jak pisałem w innym wątku:

@kapibar: mam na koniec prośbę. Nie ufaj ani mi, ani pawlo. Drąż, sprawdzaj, weryfikuj. Ostatecznie na tym polega piękno krypto - że tutaj zaufanie nie jest wymagane. Wszystko jest weryfikowalne


chyba, że przypadkiem nie tylko z czytaniem kodu
Dalej czekam na moment w którym pokażesz mi miejsce, w którym namawiam kogoś do zakupu STEEM.


@noisy: za każdym razem kiedy piszesz o tym naganiasz na to. Nowi łykają wszystko i Ty bardzo dobrze o tym wiesz. Ty do nich zwracasz się. Ty nie zwracasz się do nas co siędzą w tym długo i wiedzą jak to wszystko działa.

poza tym, o ile cały wykop pamięta, to pod Twoim adresem kierowane
Właśnie zdałem sobie sprawę, że ty maksymalistą bitcoina nie jesteś dlatego, że uważasz, że jest najlepszy :D Po prostu nie potrafiąc weryfikować whitepaperów w faktycznym kodzie źródłowym, jesteś trochę jak ślepy, który nie potrafi wyjść z pokoju :D


@pawlo74: @noisy Kiedyś będziemy to wspominać. Słynne wojny Pepcio Pawlo, Pawlo Noisy, Pepcio DziadekRybcia i inne
@noisy: i własnie przez to mało kto traktuje to co on mówi poważnie. Ma wiedzę o bicie bardzo dużą, technologicznie ci wszystko wyjaśni, ale ocena, prognoza czy konstruktywna krytyka? Poza całkowitą dyskusją.

Brawo za eksponowanie tego i dobrze, że ty nie masz czegoś takiego ze steem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@noisy: No i ja się nie będę dziwił jak mi cofniecie głosy.... A ogłoś na całym steemie żeby mnie omijali jeżeli uważasz że takie działanie jest ok... Właśnie zasugerowałeś że tak steem działa. Gadasz źle o platformie to nie licz na głosy. Może cię to zaskoczy, ale zdaję sobie sprawę jak to funkcjonuje, ale nie będę jak reszta lizać ci dupy i reszcie wielorybów. Z pewnością nie zmienię swojej opinii o
i własnie przez to mało kto traktuje to co on mówi poważnie. Ma wiedzę o bicie bardzo dużą, technologicznie ci wszystko wyjaśni, ale ocena, prognoza czy konstruktywna krytyka? Poza całkowitą dyskusją.


@iAmTS: no powiedz dlaczego? Wszyscy bierzecie udział w tych scamach, wszyscy zarabiacie na głupocie. Ty nie jesteś lepszy. Gdzie są szanowani ludzie na tych tagach? Dlaczego nikt z nich mnie nie skrytykował. Dlaczego? Powiedz. Kto mu plusuje. Nowi i znani