Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
ogólnie jeśli kogoś interesuje jak przebiegła moja pierwsza oficjalna rozmowa o pracę to było to tak:
przywitałam się z elegancką panią, porozmawiałyśmy sobie, odpowiedź obiecują dać do piątku.

teoretycznie wszystko ładnie pięknie ale jednak kurde nie do końca xDD

1) chyba byłam jedyną zaproszoną kobietą, czyli trochę wyróżnienie, a trochę dziwne uczucie po co mnie tu w ogóle zaprosili
2) rozmowa jak do jakiejś kancelarii czy korpo (typ przede mną jeden w garniturku...co prawda drugi w koszulce ale mniejsza o to) a chodziło tylko o sprzedaż na wysepce w Tesco xd
3) nie ma punktu trzeciego, akuku
4) oferta pracy mówiła konkretnie, że chodzi o sprzedaż telefony+akcesoria po czym na rozmowie okazuje się, że dodatkowo do obowiązków w weekendy należy obsługiwanie infolinii i wciskanie ludziom kablówki, oczywiście wszystko nadal za tę samą stawkę, czyli najniższą
5) rozmowa miała być o 11:30 a dopchałam się na nią między mężczyznami przed 12 dopiero + babka mnie zbyła gdy zadzwoniłam do niej zapytać się gdzie jej szukać (rozmowa umówiona w galerii, weź #!$%@? ją znajdź jak nie wiesz kogo xD)
6) no wie pani, mamy dużo kandydatów na stanowisko sprzedawcy więc szanse są małe ale mam dla pani ofertę nie do odrzucenia - szukamy osób do pracy w terenie, chodzi o zbieranie podpisów od ludzi na wsiach żeby udostępnili działkę pod światłowody
XDDD
jako że jestem ze wsi to nie dla mnie takie numery - jeszcze by mnie Janusz z siekierą pogonił bo dzie mi babo na ogród leziesz

#gfgfgfkaszukapracy #gownowpis ##!$%@? #nobodykiers i trochę ze względu na potencjalnych Januszy z siekierami #bloglajfstajlowywiesniaka
  • 16
@gfgfgfa: oho, aż mi się przypomniało jak w mojej okolicy światłowody montowali XD oczywiście znalazł się jakiś Janusz co kurrrła dzie bedo na moim słupy wstawiać kurrrła to #!$%@? sprawę i puścili słupy naokoło niego XD i Janusz bez internetu został. A i jeszcze druga #!$%@? akcja była. Babka się zgodziła żeby ustawić słup, wykopali dół a ona się tam #!$%@?ła i nie wyjdzie XD Wyciagnela ją z niego policja. Kocham