Wpis z mikrobloga

Wykopki, pomozcie!

Po dwoch latach abstynencji wrocilem do e-palenia.
Zawsze zamawialem sobie liquidy z Inawera, bo mi odpowiadaly i ceny byly rozsadne, Juz w 2016 kupowalem od Inawery korzystajac z mojej jednoosobowej dzialalnosci gospodarczej, bo byly pewne problemy ze sprzedaza osobom fizycznym. OK - mam dzialalnosc i moge tak robic. A moze i nie moge.

Dzis, po dwoch latach przerwy, Inawera odmowila mi realizacji zamowien dla mojej firmy argumentujac to tym, ze przy moich 200ml nie jest to zamowienie hurtowe i ze zgodnie z dyrektywa tytoniowa (ktorej nie znam) musza odmowic wspolpracy. Nawet jesli nie ilosc kupowanego towaru jest problemem, to beda musieli znalezc jakis innyc haczyk, bo sa ewidentnie skorzy do wspolpracy jedynie z zamknieta lista firm (hurtowni). Automatycznie rowna sie dla mnie to niemozliwosci kupowania liquidow od tego vendora.

Prosze pomozcie mi ustalic jaka jest najrozsadniejsza dla mnie mozliwosc kupowania plynow. Przeciez nie bede placil po 180 PLN za 100ml na stoiskach stacjonarnych w supermarketach. Potrzebuje 12mg i zuzywam moze z 600-700ml / rok. Niekoniecznie chce sam mieszac, etc. W Inawerze 100ml dobrego towaru to ca. 35 PLN brutto.
Z gory dzieki za wszelkie konstruktywne rady.

PS: Jest przekure##ko zdegustowany ta cala sytuacja. Przeciez ta ustawa tytoniowa to jest jakas kpina! Czuje sie jak pod zaborem :(

#epapierosy #epapieros #inawera
  • 12
@mojoakajojo: Niestety doszło do czasów, gdzie wysepkowa firma sprzedaje gówniane e-pety, do których ciężko dostać nawet grzałkę po kilku miesiącach użytkowania tej fajki, żebyś kupił inną. Ale najkorzystniej Ci wyjdzie kupowanie premixów, jeśli nie dogadasz się z tą firmą. Wyjdzie Ci to z bazą taniej niż gotowe, a wystarczy to zmieszać i jest gotowe. Tak jak koledzy wyżej pisali, na edymie najtaniej, gotowe liquidy też w dobrych cenach.
Zamawiałem ostatnio na necie 10x10 18 mg/ml po 3.7 za jeden. Mieszam to z premiksem z galerii i za to płacę 10 zł za 20 ml więc 30 ml wychodzi 13,70. Wychodzi z tego 6 mg/ml ale można dodać więcej i będzie 12.