Wpis z mikrobloga

@MobileVikingsPL no nie są wystarczające, bo 500mb za 19zl, albo bez pakietu 4gr/mb to bardzo dużo. Wystarczy porównać z ofertami reszty sieci i jest duży przeskok. Jasne, że używa się tego sporadycznie, ale później wychodzi na to, że na wakacjach na internet trzeba wydać 40zl przy bardzo oszczędnym korzystaniu z niego... :/
Nie chcę zmieniać sieci, bo nie ukrywam, że mam sentyment, dlatego liczę, że coś się zmieni i trzymam kciuki ʕ
@MobileVikingsPL jedno pytanie tylko, jak wygląda internet w roamingu? Tylko u was nie ma nic w ramach pakietu, więc myślę powoli nad przeniesieniem się do innej sieci, gdzie za tą samą cenę dają to samo plus np 2gb internetów w UE
@Izanagi013: Tak jak pisaliśmy wyżej - najbardziej zależy nam na dobrobycie naszych krajowych Vikingów, dlatego możemy zaproponować takie rozwiązania jak kumulacja niezużytego netu, co na naszym rynku nie jest wcale takie typowe (zwłaszcza uwzględniając brak umów). Z roamingu możesz korzystać wykupując odpowiednie paczki lub ad hoc za 4 gr/MB.