Wpis z mikrobloga

@StayComfy: generalnie do tego co zapisałeś, jest zajebisice wygodnie bo wszystkie książki, notatki, kserówki itp mam zawsze przy sobie. Zadanka domowe, kserówki tez na nim robię i wykładowcy/cwiczeniowcy nie widza problemów.
Klawiatury nie uzywam, bo troche mi nie pasuje jej forma (jest zbyt gruba a często potrzebuje coś narysować wiec Smart Cover bardziej mi pasuje) ale jeśli głównie bym pisał, to na 100% kupiłbym ja, alt tabowanie między appkami jest o
@StayComfy: Ja studiuję na Politechnice Warszawskiej i miałem przez jakiś czas iPada Pro 12,9" LTE z klawiaturą i pencilem. Pisanie na klawiaturze jest naprawdę super, robienie jakiś szkiców, można „pisać“ po książkach, które masz zapisane. Bateria trzymała naprawdę długo i nie musiałem się przejmować połączeniem z Internetem, bo miałem wszędzie LTE. Ale z drugiej strony brakowało mi zwykłego macOSa szczególnie podczas pracy w AutoCadzie, więc sprzedałem iPada.
@StayComfy: ja korzystam z IPad-a w pracy, miałem IPad Pro 10.5 ale oddałem i kupiłem IPad 2018, ma obsługę rysika reszta 'ficzerów' w Pro nie była mi potrzebna - bardziej nadaje się dla grafików i innych artystów.

Moja obecna konfiguracja wyglada tak:
Ultrabook 13.3 z Win 10
Ipad 2018 + rysik (na bt ale nie oryg) + klawiatura BT od Logitecha

Całość oparłem na cloudzie z M$ - dane przygotowuje na