Wpis z mikrobloga

@miki4ever: Lech odpada. Śląsk też, bo Pawłowski będzie prowadził drużynę w następnym sezonie. Wisła jest raczej zadowolona z trenera. W Płocku zostaje Brzęczek. Raczej by nie zamienił Krakowa na Gdynię. W Gdańsku jest Stokowiec. W Koronie Lettieri zostaje. Mamrot też wykonuje dobrą robotę.
Pozostaje Legia. Marzenie Żylety się spełnia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Primusek

Gdy pisałem o Probierzu w Legii to jej fani mnie wyśmiali, że to absurd i miedzy nimi nie ma chemii. Także nie wiem co jest 2, a co 5. Wiem jednak tyle, że Cracovia zawsze będzie krążyć miedzy grupą mistrzowską, a spadkową i Probierz o tym wie, w sumie dziwiło mnie jakim to oni go niby projektem zachęcili że pojechał do Krakowa. Do Legii Probierz pasuje idealnie, pytanie czy po tym
@Gasquet: A jak ja dałem takie info to wzięli to za pewnik no i trochę się zdenerwowali ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Do Legii Probierz pasuje idealnie, pytanie czy po tym co mówił o niej to nie stanie na drodze.


Wątpię, żeby Mioduskiego obchodziło co mówił. Probierz pasuje Mioduskiemu pod każdym niemal względem. Legia buduje akademię i chce sprzedawać regularnie wychowanków co wielokrotnie podkreślał sam Mioduski, a Probierz
@Primusek

W dodatku Probierz aspiruje do bycia selekcjonerem Polski w przyszłości wiec musi poprowadzić czołowy klub ligi i sprawdzić się w grze o mistrzostwo, czy też europejskie puchary.

Chociaż z drugiej strony Probierz to taki sportowy Kukiz, typowy populista, wie jak zdobyć sobie przychylność, wie do kogo puścić oczko, a kogo zjechać jak szmate przy oklaskach innych. Gdzieś tym przykrywa swój warsztat, który nie jest aż taki super jak mówią.
W dodatku Probierz aspiruje do bycia selekcjonerem Polski


@Gasquet: Serio? Cały czas mówi, że go to nie interesuje. Jeśli jest inaczej to oprócz Legii reprezentacja jest realna, bo Nawałka może dostać (jak już nie dostał) ofertę prowadzenia większego klubu na zachodzie.
@Primusek To, że Probierz jest przygotowywany na selekcjonera wiadomo od dawna, sam tylko mówił że nie spieszy mu się i dużo do pokazania i udowodnienia ma w klubowej piłce. Boniek bardzo go lubi, nawet jest filmik na yt na którym klepie Probierza i mówi "to jest przyszły selekcjoner". Wiadomo, że za piękne oczy nim nie zostanie, ale to poważna kandydatura. Nikt nie mówi, że po Nawałce.
@Primusek

Wg mnie Probierz raczej nie zostanie selekcjonerem zaraz po Nawałce, a do tego czasu może się dużo zmienić. Jak dostanie taki klub jak Legia i pokaże że potrafi nim zarządzać to jego szanse automatycznie rosną.
@miki4ever: hmm, nie jestem pewny czy mi sie coś nie ubzduralo, ale czy Probierz nie dostal od Filipiaka jakichs udziałów w Cracovii, zeby mieć większy wpływ na klub w ramach rozliczenia za jego kontrakt?

Tak coś mi się kojarzy, że Probierz w Cracovii to miał być projekt długofalowy.
Jakby nie patrzeć to innego poważnego kandydata nie ma obecnie. Dornie nie wyszło młodzieżowe Euro, a Magiera będzie dopiero sprawdzany.


@Primusek: według mnie najbliżej objęcia reprezentacji będzie Brosz.

A co do Probierza w Legii to też może być problem, Michał jest dyrektorem sportowym, ma prowizję od sprzedanych zawodników i będzie ich wyciągał za wszelką cenę ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie wydaję mi się żeby porzucił ten projekt