Wpis z mikrobloga

Witam ponownie, wczoraj ocenialiśmy "Życie jest piękne" z 1997 roku. 50,22% przepytanych mirków widziało ten film. Średnia ocena dla tego filmu na wykopie wynosi 8,04. To mniej niż na filmwebie (8,4) i mniej niż na IMDB (8,6).

Dzisiaj będziemy oceniać film "Wyścig szczurów" z 2001 roku. Bardzo proszę by mirki oglądające ten film podzieliły się swą opinią o nim, gdyż mój tag jest przewodnikiem filmowym dla mirków, które danego filmu nie oglądały ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Następne głosowanie jutro - zajmiemy się wtedy filmem "Coco" z 2017 roku.

Tag do obserwacji: #wykopowefilmy

Ważne: od dzisiaj jeśli chcesz być wołany do następnej ankiety, musisz zaplusować ten wpis. Chodzi o to, by niepotrzebnie nie dublować plusowanych komentarzy (było 4, teraz będzie 3).

Zasady: Oceniamy różne filmy z różnych gatunków i różnych okresów (najpierw te najpopularniejsze, potem się zobaczy). Głosujemy na oceny od 1 do 10 by potem uśrednić ocenę dla danego filmu. Celem jest 1) sprawdzenie gustu wykopków oraz 2) sprawdzenie jak uśrednione oceny będą się różnić od tych na IMDB i filmwebie. Głosowania będą się odbywać co 1-3 dni w zależności od mojego czasu.W komentarzach będzie jeszcze jedna ankieta na temat tego czy widziałeś ten film.

Miłej zabawy :)

#film #wykopowefilmy
Pobierz AurenaZPolski - Witam ponownie, wczoraj ocenialiśmy "Życie jest piękne" z 1997 roku. ...
źródło: comment_qe4pOZrGbuBew9heaUm7Z8WVOUQYMkWS.jpg

W skali od 1 do 10 na ile oceniasz ten film?

  • 1 4.6% (149)
  • 2 1.9% (62)
  • 3 2.7% (89)
  • 4 4.5% (146)
  • 5 9.2% (298)
  • 6 20.2% (658)
  • 7 28.2% (917)
  • 8 17.6% (573)
  • 9 5.8% (188)
  • 10 5.3% (171)

Oddanych głosów: 3251

  • 34
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (448)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @jaywalker @zdjecie_z_wenszem @Scyzorex @Only_Mirko @eondelo @Gosiauke @ArtWrt147 @SonyKrokiet @3rdEye @kamilosxd678 @Gaj0s @cardiv @z3t4 @Apollo_Vermouth @noga_po_kolano_w_jelicie @kptant @DragovEU @xantiros @franekbo @Nerlo @Vasterek_ @Jervwis @fala_felek @losewos @Michu94 @Bobsoon @Matys6191 @Mike_v102 @SUurf @IcouldBeAnyone @Paaablooo @krzy_siek @Talar_ @grrron @