Wpis z mikrobloga

@MaddoxX1911: #13reasonswhy jest zbyt wyhype'owane.
Ogólnie jak to oglądałem to dostawałem żeżuncji z odcinka na odcinek.
#riverdale jest ciekawe i chociaż jest kilka momentów w których są g e j e albo ktoś się R V C H A PIEPRZY #!$%@? to ogólnie na prawdę okej, skończyłem pierwszy sezon w 1 dzień i oglądam drugi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@czikapu: co się w sumie odjaniepawla w tym riverdale? Bo widzę, że kolejna osoba to ogląda, a nadal te krótkie opisy czy na netflixie czy internecie gdzieś mało mi mówią i mało zachęcają. Zachęć tak po mirkowemu, kolego, bo zostały mi dwa tygodnie egzaminów, a potem ciężka praca w znajdowaniu sposobów na marnowanie czasu. c:
@unluckysoap: Oki
Ogólnie to syn jakichś nowobogackich jest "missing" i wszystkim #!$%@?, jego siostra odwala cyrki w szkole, potem okazuje się że to nie jest takie proste, a finał jest dosyć mroczny
No i ogólnie pierwszy sezon to jest rozwiązywanie tej tajemnicy z tym, co mu się stało i w ogóle.
IMO bardzo spoko, pomijając jakieś wstawki gejów i RUCHAŃSKA to jest spoko
Generalnie fabuła ciekawa i miejscami było mi naprawdę
@czikapu: a dziękuję, w końcu porządny, ciekawy opis XD
i co ty tak podkreślasz tych gejów i ruchańsko. No w końcu amerykański serial, jak może być inaczej, haha. Niech się serduszkują, a jak co to można przewinąć do przodu. Albo jak ładnie to można chwilę popatrzeć. ( ͡º ͜ʖ͡º)
A 13reasons to sama się zastanawiam, czemu ludziom się to tak podoba? Przecież to praktycznie gniot dla
@unluckysoap:
Już nie będę pisał pod spojlerem xD
Tak, ogólnie ta cała Hannah jest tak #!$%@? nielogiczna że to aż boli
Kazała klejowi wyjść
Klej wyszedł
OMG CZEMU MNIE ZOSTAWIŁEŚ SAMOM???? :'////

Znaczy, widziała, że jakiś #!$%@? i gwałci ludzi

Tak, wlazła mu do dżakuzi a potem Brajs ała oboże
Oprócz tego miała ból dupy bo ktoś jej zrobił zdjęcia gaci i rozesłał w necie i że ktoś jej jakieś karteczki
@czikapu: niestety, ładny kolega to nie wystarczająco, bym dała radę przejść przez serial, gdzie będę kibicowała głównej bohaterce, by w końcu się zabiła i przestała #!$%@?ć manianę ¯\_(ツ)_/¯
ona taki bipolar bardzo już z samej twojej wypowiedzi brzmi, że już mnie #!$%@? XD