Wpis z mikrobloga

Ech mirki, niczego nie żałuje z dzisiaj. Ale powiedziałem różowej że ide z kumplami i potem wrócę, a trochę się przeciągnęło i wróciłem po 5 gdzie spała i ze stylu oddychania wyczuwam że jest #!$%@?. Ostatnie chiwle spokoju i ciszy, a potem trza będzie się z tym fantem zmierzyć... Rzucie jakieś słowa pocieszenia bym wyszedł z tego żywo. #gorzkiezale #rozowepaski #ehhhhhhhhhhhhh #
  • 69
@helga-von-klusken: Myślę że mogłaby zauważyć moje przekolorowanie. Kolega po instrukcjach gdzie ma sie udać gdy skończy się jego niespodzianka złapał syndrom instrukcji niejasnych, penis utknął w wentylatorze. 3 godziny opłaciły się, bo ciało w stanie idealnym zostało znalezione. Może pieniadze z narządów ją ucieszą...
  • 250
@NecroYuggoth po pierwsze przejdz do ataku w stylu: "#!$%@? co sie odwalilo, normalnie masakra, kumpel sie zgubil i musielismy go szukac. Ci oczywiscie nawaleni, ja jedyny trzezwy itd." tylko zrob to zanim zacznie sie wypytywac i tak to mów jakbys uratowal świat chociaz w cale nie chciałeś. Na koniec dodaj że juz masz w dupie i następnym razem nie dasz sie wrobić w takie poszukiwania. "Mozna byc dobrym ale tez z umiarem