Wpis z mikrobloga

@MaxiimumR Nie no, po cenach wnioskuję, że tam pracują najlepsi bariści i używają najbardziej skomplikowanych sprzętów, które jako jedyne są w stanie oddać wyjątkową pełnię smaku najlepszej kawy... A nie jakieś studenciaki ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Siaa: Nieno, bez jaj, nie o to chodzi, ekspresy kolbowe nie sa skomplikowane i studenciak moze zrobić dobra kawę xD W Green Caffe tez pracują studenciaki, a jakos maja kolby ( ͡º ͜ʖ͡º) Ale po prostu wiem, ze kiedys Starbucks miał takie hukowe, zwykle automaciki. Ale uznałam, ze to nie standardy na te czasy, wiec pewnie cos sie zmieniło, ale wolałam sie upewnic xD I widzisz?
@MaxiimumR Piłam tam może ze dwa razy i jakoś nie widzę różnicy w tym, że jest niby lepsza niż domowa, ale smakoszem kawy też nie jestem (jestem bardziej wybredna jeśli chodzi o herbaty).
Używam ekspresu z Lidla za bodajże 400zl i kupuję kawę tak jak i herbatę na wagę (czasnaherbate.net lub ich sklep lokalny). Niczym się nie różni od starbucksa, zwłaszcza jak spieniasz mleko, posypiesz cynamonem, dodasz gałkę lodów waniliowych. A ile
@Siaa: Nieno, ależ ja nie twierdzę, że jest lepsza. :D No coś Ty. Do Starbucksa nawet nie chodzę, jestem za to stałym bywalcem Green Caffe Nero, gdzie kawa naprawde mi smakuje i nigdy nie jest spalona. :3 Ale moja domowa - zrobiona we włoskiej caffetierze - to najlepsiejsza rzecz na swiecie. Najlepsiejsza w swojej prostocie. :D

Moje pytanie jest od całkiem innej strony - po prostu myślę chwilowo o pracy baristy,
@MaxiimumR O, super. Będziesz robiła takie ekstra wyczesane wzorki? A zrobiłabyś króliczki? ()

Umiesz robić drinki? Może oprócz takiej zwykłej pracy dałabyś jakieś ogłoszenie w internecie? Teraz jest dużo fajnych imprez. Rok temu byłam na takiej imprezie - parapetówce i był student, który robił na początku wyczesane kawy i herbaty, a pod wieczór drinki. Smak genialny (ʘʘ)
Siaa - @MaxiimumR O, super. Będziesz robiła takie ekstra wyczesane wzorki? A zrobiłab...

źródło: comment_YGX4jM7F2l616yohoIMEbay7OG6cgqWC.jpg

Pobierz
@Siaa: Nie umiem, ale z chęcią się nauczę! B) Na razie uderzę w kawiarnie, kto wie, moze niedługo w bary? A kiedy ma być lepszy czas na tego typu prace jak właśnie nie na studiach? Najśmieszniejsze jest to, że mam oferty innej, „lepszej” pracy, tyle że za biurkiem, ale autentycznie po prostu chcę iść do ludzi i nauczyć się robić dobre napoje xD Czuję, że będzie to dla mnie chwilowa dobra
@MaxiimumR No to taka praca byłaby idealna. Ważne, żeby robić co się lubi :-) Trzymam kciuki, żebyś złapała satysfakcjonującą pracę za dobre pieniądze :-)

Już się nie mogę doczekać tego króliczka ()