Wpis z mikrobloga

@Noct: gram tym czym mi się podoba i co uważam że się najbardziej przyda, Soraka jest teraz dość dobra i szybko się linię wygrywa jak dobrze poke'uje z E i Q. Problem bardziej leży w tym, że mój top ma np. po 10 minutach 0/5 tak jak wspomniany wcześniej Yasuo i za dużo się nie da zrobić z takim gościem w drużynie, a dzieje się to dość często.
@NexciaK: Ja też, dla mnie to draft po godzinach, ale dwóch #!$%@? na TSie zrobi więcej niż sfrustrowana soraka.

@rud3k: Ostatnio też łapię lose streaki supportami, po zmianie jungli odpuściłem póki co rankedy :P (jestem jg/supp)
Soraka może być dość dobra, jak to nazwałeś. Ale dość dobra w pomaganiu. Pomyśl - co, jeśli nie ma komu pomagać?
Imo zdecydowanie łatwiej wykerować roamującymi supportami. Nie wiem, blitzem, bardem, fidlem nawet... Ja
@Noct: Typowe flexq to mieszanka graczy powiedzmy o wiele slabszych, grajacych z lepszymi. Przykladowo typ z platyny/diaxa majacy srebro na flexie gra sobie z czlowiekami z brazu itd.
Przejmowanie sie ta kolejka jest bez sensu ;p

A co do supportow. Soraka jak soraka ale janna jest tak #!$%@? silna ze szkoda strzepic ryja ;p
@NexciaK: nie zauważyłem, żeby się ktoś przejmował tą kolejką. Problem leży w małpach w teamie. Bądź co bądź, statystycznie masz 20% niższą szansę, że małpa będzie w twojej drużynie. Oczywiście jeśli tylko Ty nie jesteś tą małpą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No Janną mam 69% winrate i narazie zostawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)