Wpis z mikrobloga

@lukaschels: model telefonu nie ma raczej znaczenia przy zmianie z globala na xiaomi.eu.
Wejdz na miuipolska gdzies tam jest topic czym sie rozni global od ich softu.
Dla mnie instalacja miuipolska to pierwszy krok po dostawniu nowego xiaomi w rece, ale ja jestem starej daty, jak jeszcze globala nie bylo. I po prostu przywyklem, zarowno do braku smieci od googla i xiaomi, jak i do aktualizowania co 2/3/4 tygodnie, ale rowniez
@PurpleHaze: no ja też to robiłem, zaraz po pierwszym uruchomieniu bo lubie mieć kontrole nad aktualizacjami . Ale teraz się zastanawiam, bo bardzo wiele osób chwali globala, a nawet są głosy że działa lepiej. Rzeczy od googla zawsze mogę usunąć
Chyba w ramach testów zostanę przy globalu, ciekawi mnie tylko czyt kopia zapasowa stworzona na globalu będzie działać na xiaomi.eu
@lukaschels ogólnie sam narazie uzywam globala, ale na xiaomi.eu jest jest na mi mix 2 jeden problem o którym czytałem.
Jak używasz gestów zamiast przycisków ekranowych, to gest domka kłóci sie z gestem wyszukiwarki, bo oba sa pociągnięciem od dołu tylko zaczynają sie z innego miejsca.
@miboy nfc i płatności działają na xiaomi.eu
@lukaschels: @lukaschels: tak, to była moja podstawowa wada
bateria na miuipolska - około 24 godziny a teraz na Globalu o jakieś kilka więcej (dziś wyszła poprawka - jakieś 153 mb)
+ nie było wszystko przetłumaczone na 100%
@lukaszlukasz: miesiąc temu nie działały i dlatego powróciłem, może teraz już tak
@lukaszlukasz: @Marcinox: @miboy: własnie zainstalowałem aktualizuje i rzeczywiście te gesty są mega.
jeszcze mam pytanie bo może ktoś pamięta a ja zapomniałem, jak zablokować aplikacje aby jej powiadomienie były zawsze na górze powiadomień ?

Ogólnie chyba nie potrzebuje google camera, zdjęcia super wychodzą, w mi 5 to był znaczny skok jakościowy po instalacji GC
@miboy: kłódka blokuje przed zamykaniem a mi chodzi o powiadomienia, Normalnie ustawiają się w kolejności jakieś tam, a można zmienić że u góry zawsze będzie jakaś. w miui 8 miałem spotify, póżniej msg a cała reszta dowolnie.

Uwielbiam miui za te możliwości