Wpis z mikrobloga

Do Bystrzaka nic nie mam, jest chyba "najuczciwszym" z patostreamerów.

Ustawia ograniczenie wiekowe na swoich streamach, nie kombinuje z resetami by się go pozbyć, nie nakłania widzów do spamowania F5 by sztucznie wskoczyć w kartę "na czasie" i zdobyć jeszcze większy zasięg.

Streamy na ogół odpala punktualnie, do tego nie wyłudza hajsu na cele, których nigdy nie ma zamiaru realizować (typu skok na bungee, kurs na prawko, zęby dla Gochy, rolety na okna, itp. itd.). Jak trzeba było zrobić basen, to zrobił basen i to taki z prawdziwego zdarzenia.

Jego streamy też nie szkodzą sąsiadom, bo ma własny dom z podwórkiem. Nie to co u tucznika, że Nowak nie śpi od miesięcy, a nawet pozostali sąsiedzi co jakiś czas mają przymusowy wieczór pod klatką "bo bomba"...

Aktorów też nie wykorzystuje, bo każdy jest tam z własnej woli i dostaje swoją dolę. To nie to co u tucznika, gdzie Gocha/Jaca są zastraszeni przez spaślaka, który ich bije i na siłę wbija na melinę, by ich kosztem wyłudzać donejciki od naiwnych gimbusów...

Serio... Dla mnie Bystrzak mógłby zostać na Youtubowej, patologicznej scenie...

#bystrzaktv
#danielmagical
  • 16
@vegeciak: tyle że u tucznika 80% dymów to były bitki z sąsiadami, hejterami i policją. mieszkając gdzieś tak jak bystrzak byś tego nie doświadczył jedynie wyzwiska menelicy i tyle. Sąsiedzi by pał nie wzywali nie byłoby nowaka ja nie wiem gdzie wy macie oczy i rozum że chcielibyście wyprowadzki 2cznika
@majzter: Ja nie oceniam poziomu dymów u obu patusów. Wiadomo, że u grubasa były większe i na ogół związane były z postronnymi osobami z zewnątrz (sąsiadami).

Mówię tylko, że na patostreamowej scenie bystrzak jest zdecydowanie nauczciwszy i w sumie ciężko mi znaleźć jakikolwiek powód, dla którego miałby wyłapać bana na YT. Nie kręci, nie oszukuje, otwarcie kieruje swój kontent do starszej widowni i w przeciwieństwie do grubasa nie kombinuje, by pozbyć
@vegeciak: Zgodzę się, jedynie troszkę za bardzo obrósł w piórka, kozaczy itp. Prawda jest taka że i tak zniknie z yt, widać że zaczeli działać pod naciskiem pewnie jakichś wyższych stopniem osobników i stopniowo usuwają każdego patucha z yt.
@rzuberbozy: Pełna zgoda... Mnie też niektóre jego streamy nudzą, a on sam nie zyskał mojej sympatii (jest tak samo pazernym nierobem co magical - z jego otoczenia lubię Kaczora).

Chodzi mi o to, że bystrzak po prostu uczciwie, bez żadnych kombinacji kieruje swój dorosły kontent dla dorosłej widowni i ciężko mi zrozumieć, dlaczego niby miałby dostać bana. Chcącemu nie dzieje się krzywda. Jeśli nikomu nie szkodzi, postacie na streamach chętnie biorą
@KapitanIzrael: Ale znalazł sobie patusów, którzy chętnie przychodzą na jego streamy i dobrowolnie dla niego "pracują". Zmusza ich? Zastrasza? Siłą wprasza się do ich domów? Nie... Oni sami do niego przyłażą...

Bystrzak wymyślił (powielił?) sobie pomysł na biznes... Znalazł grupę meneli, którym funduje alkohol i pokazuje ich zachowanie na YT. Streamy odpowiednio taguje, adresatami ich są dorośli, zarówno uczestnicy streamów, jak i widownia biorą w tym wszystkim udział dobrowolnie. Gdzie tu
@vegeciak: mogą go wyciąć za przemoc wobec osób trzecich oraz lokowanie alkoholi wysokoprocentowych. Widziałeś kiedyś reklamę wódki w telewizji? No właśnie ciekawe dlaczego.. Może to jakieś prawo nie pozwala i ustawa o wychowaniu w trzeźwości.??? Hmmm hmm
@4782827482834772: ojej, magical, magical i magical. Rodzyny z dupy wylizane ? edit. obraża wykop ? Obraża ludzi, którzy po nim cisną, z Ciebie to jest ale muł bagienny. Znalazł się szlachcic z wykopu, nietykalny i bez skazy.