Wpis z mikrobloga

@LaFlare: zagrałem w jedynke, potem sie cieszyłem jak miala wyjsc dwójka. Potem grałem w czwórke czyli modern warfare. Potem Zagrałem w piątke, bardzo mi podeszła. I tyle. Modern warfare 2 nie wiem czy grałem juz nie pamietam ale jak sie pojawil advanced warfare to mialem za slabego kompa. Lata mineły, komp inny a ja do tych codów nie wracam. Moglbym wszystkie black opsy przejsc i to avanced warfare ale nieee, to
@Bombowy_Zasilacz te gry już dawno swoje lata świetności mają za sobą i jedynie czym mogą się pochwalić to grafiką.
I patrząc że w tym bfie biega kobieta z protezą, to nie zdziwię się, jak będzie DLC w którym będziemy mogli zagrać murzynem na wózku inwalidzkim, oczywiście w żadnym wypadku tam nie ma Niemców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sidhellfire: No tak bo UT miał takie rzeczy jak perki, duży wybór broniek i dodatków do nich czy killstreaki. Przecież tam wszystko jest inne od poruszania się do strzelania. Mega bekowy wpisik ;----)
@United multiplayer zdecydowanie lepszy w obu klasykach,zwłaszcza jeżeli chodzi o rozgrywkę kompetytywną. Ponadto dochodzi masa modów (tak były też z perkami, a killstreaki to był standard).

Generalnie mechanika gier FPS niewiele ewoluowała przez lata.