Wpis z mikrobloga

Mirki, mam problem z moim #xiaomi #mi5. Wgrałem backupa mojego systemy przez twrp, wszystko cacy, ale gdy podłączam słuchawki dzieja się niespotykane rzeczy. Telefon wykrywa sluchawki, jednka jaka kolwiek muzyka nie chce z polecieć, a co lepsze widać jak sekundy lecą 0 , 1, 2, 3 i potem ponownie cofa sie do 0 i tak w koło. Ciekawe jest też, gdy włączam film z yt. Bez sluchawek wszytsko ładnie dzial, z sluchawkami film zaczyna sie zacinać, zatrzymywać, sam cofać. Macie jakis pomysł czemu tak sie dzieje ?
P.S. wszytskie powiadomienia typu sms, wiadomosc na messengerze słychać w słuchawkach.
#telefony
  • 6
  • Odpowiedz
@kociuba: Zainstaluj aplikację Audio Router, przekieruj wszystko(a na początek przynajmniej multimedia) na słuchawki i zobacz czy pomoże.
  • Odpowiedz
  • 0
@kociuba Może coś z gniazdem i w ten sposób reaguje :/
Proponuję wgrać system od nowa, może też coś nie tak z tym backupem albo jego wgrywaniem.
  • Odpowiedz
@Dpdp: Dzięki za pomoc, tak też właśnie nad tym myślę tylko musze poczekac na nową aktualizację, bo mam problem z cerftyfikatem fingerprint czy cos takiego :/ i za czesto pojawia sie bład jądra :(
  • Odpowiedz