Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy jest sens się modnie ubierać jeżeli jest się brzydkim? Ubieramy się dobrze najczęściej z poniższych powodów:
1. Bo lubimy
2. Bo musimy
3. Bo chcemy podnieść swoją atrakcyjność

Jeżeli nie lubimy ubierać się modnie (co nie znaczy, ze ubieramy się w koszule z krótkim rękawem i krótkie jeansy) ani praca czy otoczenie nas do tego nie zmusza to jedyny powód dla którego się dobrze ubieramy to chęć podniesienia swojej atrakcyjności w oczach innych. U mnie z kolei jest tak, że prawdziwy jest punkt zarówno pierwszy jak i drugi. Niestety z punktem pierwszym jest tak, że mało modnych ciuchów na mnie pasuje (w końcu ładnemu we wszystkim ładnie a brzydki w ładnych ciuchach wygląda śmiesznie), więc nie dla mnie mokasyny, marynarki czy jaskrawe koszule.

Nawet raz mi się w sklepie zdarzyło jak jakiś Alvaro (ubrany w krótkie szorty i tiszert) chciał kupić koszulę tę co ja. Kupiłem rozmiar M (ostatnia sztuka) i poszedłem odebrać ostatnią sztukę w sklepie. Tam stanąłem przed nim w kolejce, powiedziałem, że przyszedłem po odbiór tej i tej koszuli, pani kasjerka wysłała na magazyn jakiegoś typka po czym zaczęła obsługiwać Alvaro. Nie muszę mówić jak różna była reakcja na niego a jaka na mnie, mimo że też staram się być uśmiechnięty i miły. Gość trzymał w ręce tę samą koszulę ale w rozmiarze L ale powiedział, że chciałby M. Ja wiedziałem, że moja sztuka była ostatnia bo nawet mi to powiedziała kasjerka. Gdy przyszedł gość z magazynu, ta dała tę koszulę temu Alvaro pięknie się przy tym uśmiechając. Gdy zapytałem co z moją koszulą ta odbąknęła, że przykro nam ale mamy błąd w systemie i nie ma już tej koszuli na magazynie, że wyślą mi maila kiedy będzie gotowa do odbioru. No to się bardzo wkurzyłem i jej powiedziałem, że widziałem, że dokładnie tą koszulę dała temu Alvaro na co ta zaczęła na mnie z mordą. Widać było, że cisnęło jej się na usta "Ty i tak byś w niej #!$%@? wyglądał". Oczywiście napisałem maila do kierownika ale wątpię, żeby wyciągnał jakieś konsekwencje w stosunku do niej.

Jaki jest wniosek z tego wszystkiego? Tak naprawdę, brzydcy ludzie jedyne co powinni to się tylko myć bo nieważne czy w garniturze od Armaniego czy w worku po ziemniakach i tak będą wyglądali gorzej niż ładni ludzie w właśnie takim worku. Nie dla brzydkich atencja, #zwiazki czy znajomosci i zaden schludny ubior tego nie zmieni. Te rady od normikow, są dobre dla innych normików, którzy wygrali albo po prostu nie przegrali na loterii genetycznej. #takaprawda #ubierajsiezwykopem #logikarozowychpaskow #patologiazmiasta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Czy jest sens się modnie ubierać je...
źródło: comment_Ja0RbwzrUkaX4MNOiUVLrvWWpkqe3SRt.jpg
  • 2
Nie muszę mówić jak różna była reakcja na niego a jaka na mnie, mimo że też staram się być uśmiechnięty i miły. Gość trzymał w ręce tę samą koszulę ale w rozmiarze L ale powiedział, że chciałby M. Ja wiedziałem, że moja sztuka była ostatnia bo nawet mi to powiedziała kasjerka. Gdy przyszedł gość z magazynu, ta dała tę koszulę temu Alvaro pięknie się przy tym uśmiechając. Gdy zapytałem co z moją